Для перегляду інших наших оголошень перейдіть на наш магазин rostpekar.com.ua
КОМПАНІЯ ОДНА З ВЕЛИКИХ МІЦНА ХЛЕБОПЕКАРСКИ МАШИНИ В УКРАЇНІ!!
Тестомес Kemper SP 50 100 літрів
— високотехнологічна машина, призначена для якісного замішування тіста. Тестомесильна машина автоматизує процес замішування будь-якого типу тіста до стану однорідної маси.
Машина тестомільна застосовується на підприємствах хлібопекарної та кондитерської промисловості. Призначена для порційного замішування тіста (трожевого та недружного) крутого, баранчикового, для пельменів, кондитерських мас, ковбасного фаршу тощо.
Завантаження 50 кг борошна
ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ:
- Мешильний орган — спіраль.
- Мінімальне завантаження тіста — 1/3 від максимальної.
- 2 швидкості обертання.
- 2 механічних ручних реле часу.
— Варіант обладнання — плівкова клавіатура F.
- Під'єднання 380 В
KEMPER SP75 мінімальний заміс 3 кг реверс максимальний 75 кг борошна дві швидкості та дві години
Габаритні розміри: 460 х 725 х 1100 мм.
Стаціонарна дежа
в Україні не працював
Зараз у дуже гарному технічному та оптичному стані або після капітального ремонту (у дуже гарному стані) на складі. Якщо вам цікаво, питайте.
Відправимо в будь-яке місто та виконаємо перший запуск.
Способи оплати: безраціональний розрахунок, оплата грошима, накладень платежі.
Можливе персональна доставка та навчання персоналу з технологом із договореності
КОМПАНІЯ ОДНА З ВЕЛИКИХ МІЦНА ХЛЕБОПЕКАРСКИ МАШИНИ В УКРАЇНІ!!
Тестомес Kemper SP 50 100 літрів
— високотехнологічна машина, призначена для якісного замішування тіста. Тестомесильна машина автоматизує процес замішування будь-якого типу тіста до стану однорідної маси.
Машина тестомільна застосовується на підприємствах хлібопекарної та кондитерської промисловості. Призначена для порційного замішування тіста (трожевого та недружного) крутого, баранчикового, для пельменів, кондитерських мас, ковбасного фаршу тощо.
Завантаження 50 кг борошна
ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ:
- Мешильний орган — спіраль.
- Мінімальне завантаження тіста — 1/3 від максимальної.
- 2 швидкості обертання.
- 2 механічних ручних реле часу.
— Варіант обладнання — плівкова клавіатура F.
- Під'єднання 380 В
KEMPER SP75 мінімальний заміс 3 кг реверс максимальний 75 кг борошна дві швидкості та дві години
Габаритні розміри: 460 х 725 х 1100 мм.
Стаціонарна дежа
в Україні не працював
Зараз у дуже гарному технічному та оптичному стані або після капітального ремонту (у дуже гарному стані) на складі. Якщо вам цікаво, питайте.
Відправимо в будь-яке місто та виконаємо перший запуск.
Способи оплати: безраціональний розрахунок, оплата грошима, накладень платежі.
Можливе персональна доставка та навчання персоналу з технологом із договореності
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kemper |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Механізм кріплення чаші | Незнімна дежа |
| Механізм піднімання голови | непідйомна траверса |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 420 кг |
| Висота | 1100 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Опис ємностей і насадок | |
| Голова тестомеса | Стаціонарна |
| Кількість ємностей | 1 шт. |
| Матеріал ємності | Нержавіюча сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 229 300 ₴






