НАЙБІЛЬШИЙ ВИБІР І Найнижчі ціни ЗА КРАЩЕ якості хліба пекарських МАШИН В УКРАЇНІ !!!
Хліборізка WABAMA автомат.
Товщина різання: 20мм або може бути 9мм. Так само є і інші варіанти 10-18мм
Розмір нарізається хліба до 60 см
6 Швидкість нарізки
Проста в управлінні
продуктивність - 450 буханок / год
У ВІДМІННОМУ СТАНІ
В Україні не працювала
Відправимо в будь-яке місто і зробимо перший запуск.
Способи оплати: безготівковий розрахунок, оплата готівкою, накладень платіж.
Можливе персональна доставка і навчання персоналу з технологом по домовленості
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Wabama |
| Країна виробник | Німеччина |
| Сфера використання | Fast-food, Торгові магазини, Харчова промисловість |
| Вид обладнання | Хліборізка вертикальна |
| Тип управління | Автоматичне |
| Тип встановлення обладнання | Підлоговий |
| Максимальна продуктивність | 450 шт./год |
| Кількість ножів | 24 шт. |
| Особливості | Блокування коліс, Піддон для збору залишків |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 190 кг |
| Параметри нарізуваних хлібобулочних виробів | |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 450 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 96 800 ₴










