
Міксер планетарний Mixer Rego Міксер для збивання яєць, вершків
89 200 ₴
- Готово до відправки
- +380 (67) 767-30-09
НАЙНИЖЧІ ЦІНИ ЗА КРАЩУ ЯКІСТЬ ХЛІБО ПЕКАРСЬКОГО ОБЛАДНАННЯ В УКРАЇНІ!!!
Планетарні міксери призначені для змішування і збивання кондитерських мас.
Планетарні міксери Rego забезпечують відмінне збивання і перемішування кремів (білкового, заварного, масляного і т. д.), суфле, мусів, бісквітного, пісочного, дріжджового (з високою вологістю), млинцевого, заварного тіста і т. д.
Завдяки великому запасу міцності, використовуються для інтенсивної роботи на промислових підприємствах, пекарнях, у ресторанах, кафе, їдальнях.
Принцип роботи:
Насадка обертається не тільки навколо своєї осі, але і по периметру діжі. За рахунок цього досягається найкращий результат при перемішуванні і збиванні.
У ВІДМІННОМУ СТАНІ НА Україну не працювала
Відправимо в будь-яке місто і зробимо перший запуск.
Способи оплати: безготівковий розрахунок, оплата готівкою, наложений платіж.
Можливе персональна доставка і навчання персоналу з технологом по домовленості
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rego |
| Тип міксера | Стаціонарний |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Кількість швидкостей | 20 |
| Кількість насадок | 1 |
| Режим Турбо | Так |
| Імпульсний режим | Так |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 400 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Параметри чаші стаціонарного міксера | |
| Об'єм чаші | 18 л |
| Матеріал чаші | Метал |
| Обертання чаші | Ні |
- Ціна: 89 200 ₴



