
Конвекційна хлібопічка WINKLER з Німеччини
142 700 ₴
- Готово до відправки
- +380 (67) 767-30-09
Компания одна из больших имеющая хлебопекарские машины в Украине!!!
Пропонуємо обладнання та інвертар для пекарні, кондитерської провідних Німецьких та Швейцарських виробників. В наявності та на замовлення.
Ми пропонуємо продукцію від провідних світових торгових марок таких як: Kemper Diosna Miwe Wiesheu Werner Pfleiderer Fortuna Hobart Rollfix Seewer Rondo Eberhardt...
Якщо ви шукаєте, де вигідно і надійно вибрати і купити обладнання для пекарні, кондитерської, власного виробництва хлібобулочних і кондитерських виробів у супермаркеті, кафе, ресторані – звертайтеся до нас. У нас ви знайдете все необхідне для початку роботи нового хлібопекарського або кондитерського підприємства або реконструкції вже існуючого.
Телефонуйте за номером +38***********09
Підберемо обладнання під Ваші потреби.
Самі кращі ціни тільки у нас!!!
В Україні налічується більше ста клієнтів нашої продукції.
WINKLER Полностью обслужена в специализированной мастерской и готова к дальнейшей работе на вашем производстве
Продажа в комплекте с расстоечным шкафом. Расстойка на 20 уровней 60x40 или 10 уровней 60х80.
Год выпуска: 2016
Смотрите картинку для деталей
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Winkler |
| Країна виробник | Німеччина |
| Номінальна споживана потужність | 5 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вид обладнання | Конвекційна піч |
| Тип управління | Електронне |
| Кількість вентиляторів | 3 шт. |
| Джерело живлення | Електрика |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 500 кг |
| Загальна ширина | 900 мм |
| Загальна довжина | 900 мм |
| Загальна висота | 2100 мм |
- Ціна: 142 700 ₴







