
Мукопроникникувач Werner & Pfleiderer з Німеччини WP
91 700 ₴
- Готово до відправки
- +380 (67) 767-30-09
Компанія одна з великих наявна хлібопекарські машини в Україні!!
В Україні налічується більше трьох тисячь клієнтів нашої продукції.
Пропонуємо обладнання та інвертар для пекарні та кондитерської провідних Німецьких та Швейцарських виробників. В наявності та на замовлення.
Ми пропонуємо продукцію від провідних світових торгових марок таких як: Kemper Diosna Miwe Wiesheu Werner Pfleiderer Fortuna Hobart Rollfix Seewer Rondo Eberhardt...
Якщо ви шукаєте, де вигідно і надійно вибрати і купити обладнання для пекарні, кондитерської, власного виробництва хлібобулочних і кондитерських виробів у супермаркеті, кафе, ресторані – звертайтеся до нас. У нас ви знайдете все необхідне для початку роботи нового хлібопекарського або кондитерського підприємства або реконструкції вже існуючого.
Телефонуйте за номером
Підберемо обладнання під Ваші потреби.
Самі кращі ціни тільки у нас!!!
Машина Werner&Pfleider для просіювання борошна здатна в стислі терміни обробити великий об'єм борошна, просушити, наситити її киснем і усунути домішки. Як результат, підвищується якість продукції, збільшуються обсяги виробництва, а також зменшується частка ручної праці. Обладнання мобільно та за потреби легко переміщається. Моделі машин для просіювання борошна з вбудованим резервуаром забезпечують комфортне транспортування борошна за допомогою спеціальних шнеків.
Таке обладнання здатне за годину просіяти від 100 до 1000 кг борошна. Процес швидкий і не вимагає контролю оператора. У приймальній бункер сировина потрапляє з мішка, який заздалегідь встановлюється на спеціальний майданчик.
Зараз у дуже гарному технічному та оптичному стані після капітального ремонту (у дуже гарному стані) на складі. Якщо вам цікаво, питайте.
Відправимо в будь-яке місто та виконаємо перший запуск.
Способи оплати: безраціональний розрахунок, оплата грошима, накладень платежі.
Можливе персональна доставка та навчання персоналу з технологом із договореності
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Werner & Pfleiderer |
| Країна виробник | Німеччина |
| Продуктивність | 2000 кг/год |
| Ємність завантажувального бункера | 30 кг |
| Кількість фракцій | 1 шт. |
| Напруга | 380 В |
| Потужність | 2 кВт |
| Режим роботи | Безперервний |
| Вага | 80 кг |
- Ціна: 91 700 ₴








