Інноваційний
Компанія «Атлас Копко» зробила переворот у виробництві стисненого повітря завдяки переосмисленню конструкції типового повітряного компресора. Замість звичайного громіздкого корпусу GA 7-75 VSD+ має вертикальне розташування й займає невелику площу. Це заощаджує місце та робочий простір, спрощує доступ для технічного обслуговування, прискорює виробничий процес і знижує сукупну вартість володіння.
Ефективний
• Питоме енергоспоживання (SER) в середньому на 15% нижче, ніж у колишньої серії GA VSD. Екологічно ефективний VSD+ знижує споживання енергії в середньому на 50%, порівнюючи з компресорами з фіксованою швидкістю.
• Поряд з енергоощадом, показники продуктивності стисненого повітря (FAD) збільшуються до 12%, порівнюючи з іншими продуктами лінійки.
• Ефективний вентилятор із низьким рівнем шуму.
• Двигун iPM відповідає класу IE4, що перевершує енергоефективність IE3.
Надійний
• Немає потреби в частому обслуговуванні: менше компонентів, збільшений термін експлуатації.
• Немає проблем: компресори GA 7-75 VSD+ пройшли всебічні виробничі випробування.
• Унікальне поєднання перевірених технологій і якісних використовуваних компонентів.
Продуманий
• Елегантний і революційний дизайн.
• Дуже компактна конструкція.
• Менше компонентів і чималий список стандартних опцій.
• Екологічна конструкція, ефективне використання матеріалів.
|
Країна |
Італія |
|
Виробник |
Atlas Copco GA7FF |
| Тип компресора | Гвинтовий |
| Продуктивність | 850 л/мин (0.85 м3/мин) |
| Робочий тиск | 13 атм |
| Потужність двигуна | 7 кВт |
| Живлення | 380 В |
| Тип привода | Ремінної |
| Тип двигуна | Електричний |
| Трифазний | Да |
| Малошумний | Немає |
| Спіральний | Немає |
| Рівень шуму | 61 дБ |
| Безоливний | Немає |
| На шасі | Немає |
Габарити
| Габаритні розміри (довжина) | 1245 мм |
| Габаритні розміри (ширина) | 710 мм |
| Габаритні розміри (висота) | 1240 мм |
| Маса | 315 кг |
Додаткова інформація
| Обсяг ресивера | Без ресивера |
| Частотний привод | Немає |
| З осушувачем | Да |
| Ємність оливної системи компресора | 3.7 л. |
| Число обертів максимум | 2940 об/хв |
| Тип охолодження | Повітряне |
| Температура стисненого повітря на виході | 28 |
| Вихідний роз'єм | 3/4 дюйма |
| Манометр | Да |
| Максимальна зовнішня температура |
46 °С |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atlas Copco |
| Країна виробник | Італія |
| Тип ротативного компресора | Гвинтовий |
| Тип компресора по мобільності | Стаціонарний |
| Тип ротативного компресора за застосуванням мастила | Масляний |
| Об'єм ресивера | 500 л |
| Вага | 315 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 428 100 ₴






