
Мукопросіювач з Німеччини мукосіялка FOMKO
142 700 ₴
- Готово до відправки
- +380 (67) 767-30-09
НАЙВИЩИЙ ВИБІР ХЛЕБО-ПЕКАРСКИХ МАШИН У УКРАЇН!!!
Машина FOMKO TURBO для просіювання борошна здатна в стислі терміни обробити великий об'єм борошна, просушити, наситити її киснем і усунути домішки. Як результат, підвищується якість продукції, збільшуються обсяги виробництва, а також зменшується частка ручної праці. Обладнання мобільно та за потреби легко переміщається. Моделі машин для просіювання борошна з вбудованим резервуаром забезпечують комфортне транспортування борошна за допомогою спеціальних шнеків.
Таке обладнання здатне за годину просіяти від 100 до 1000 кг борошна. Процес швидкий і не вимагає контролю оператора. У приймальній бункер сировина потрапляє з мішка, який заздалегідь встановлюється на спеціальний майданчик. У тому місці, де просіяний продукт виходить, є магнітні вловлювачі, які «беруть на себе» всі шкідливі частинки та металеві домішки. Вібраційні мультипроникувач Fomko turbo з магнітною сіткою з Німеччини.
Зараз у дуже гарному технічному та оптичному стані або після капітального ремонту (у дуже гарному стані) на складі. Якщо вам цікаво, питайте.
Відправимо в будь-яке місто та виконаємо перший запуск.
Способи оплати: безраціональний розрахунок, оплата 1.7, накладена плата.
Персональна доставка та навчання персоналу з технологом із договореності
Холіборізка, хліборізка, пекарнеобладнання, хлібопедобування, хлороустаткування, багетоформувальна машина, тестозаточна машина, тесторозрізна машина, тесторобникокруглювач, планетарнийміксер, багетоформувальна машина, тестозакаточна машина, хліборізальна машина шина, тистокласоточамашна, а також міксерпланетарний, міксер, тестомес, тестомесильнаямашина, тістоміс, тестоделитель, тістоподільник, кондитерскоеоборудование, тістоміс, тестоокруглитель, просеивательмуки, просіювачборошна, мукопросіювач, мукопросеиватель, борошнопросіювач, хлебопекарноеоборудование, хлібопекарськеобладнання, хлебопекарня, хлібопекарня, сухародробилка, сухаромолка, дробилка спецій
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fomko |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип обладнання | Трьохпостовий |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 1200 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1000 мм |
| Ширина | 750 мм |
| Висота | 1320 мм |
| Вага | 120 кг |
- Ціна: 142 700 ₴





