Більше тестових заготовок на одиницю площі для випікання та невелике енергоспоживання – ось лише дві з безлічі переваг, які має. Ця піч підходить для всіх, хто на невеликій площі пекарні хоче отримати великий обсяг випічки. Можливим це роблять компактні розміри з одночасним використанням великих листів для випікання розміром 600×800 мм. Технології забезпечує виключно рівномірний розподіл тепла в пекарній камері та передачу його безпосередньо тестової заготівлі.
Мертві зони обігріву відсутні. За рахунок цього досягається значно більша щільність посадки*, ніж у моделях хлібопекарських печей інших виробників. На додаток продумана система зволоження MONSUN гарантує випікання, що щадить, при мінімальній швидкості повітря. В результаті хлібобулочні вироби ідеально підрум'янюються та довго зберігають свіжість.
(* ніж на порівняних моделях печей)
Скорочене енергоспоживання
Завдяки конвекції тепло — без обхідних шляхів і матеріалів, що додатково нагріваються — передається виробам, що випікаються. Таким чином ця піч споживає значно менше енергії в порівнянні з аналогічними печами.
Єдина якість
Завдяки технології випікання MONSUN повітря дуже рівномірно розподіляється в пекарній камері. Це дозволяє рівномірно підрум'янити вироби з усіх боків та отримати ідеальну скоринку. Крім того, це забезпечує безпосередню інтенсивну передачу тепла та скорочує пересихання випічки.
хліборізка, хліборізка, пекарне обладнання, хлібопекарське обладнання, хлібопекарня, тісторозкачувальна машина, тісторозділювач округлювач, планетарний міксер, багетоформувальна машина, тестозакаточна машина, хліборізальна машина, тістороскаточна машина, міксерпланетарний, міксерпланетарний , тістоподільник, кондитерське обладнання, тістоміс, тістоокруглювач, просіювач муки, просіювачборошна, мукопросіювач, борошнопросіювач, мукопросіювач, хлібопекарськеобладнання, хлібопекарськеобладнання, хлібопекарня, хлібопекарня, сухародробарка, сухаромолка, дробарка спецій
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DEBAG |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 350 кг |
| Параметри листів і гастроємкостей | |
| Ширина | 580 мм |
| Довжина | 780 мм |
| Параметри та опис режимів роботи | |
| Кількість режимів роботи | 20 |
| Максимальна робоча температура | 300 град. |
| Мінімальна робоча температура | 10 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | Світло-сірий |
| Номинальное напряжение | 380 В |
| Вид обладнання | Пароконвекционная пекти |
| Материал | Алюміній |
| Комплектація | Листи |
| Тип робочої поверхні | Гладка |
| Джерело живлення | Електричність |
- Ціна: 198 700 ₴






