Висококласне обладнання, комбіновані системи з конвекційними та ярусними хлібопекарними печами або компактні магазинні печі... На правах «зобретувача ароматної випічки» ми пропонуємо кілька варіантів пекарних станцій, що відповідають специфічним умовам клієнта з виготовлення свіжовипечених виробів.
Комбінована система з різних магазинних печей MIWE дасть змогу вам реалізувати ваші амбіції. Якщо концепція магазину передбачає випічку найрізноманітніших хлібобулочних виробів, до того ж із пунктуальним дотриманням графіка, потрібне багатофункціональне й універсальне хлібопекарне обладнання.
Комбіновані системи поєднують у собі динамічне нагрівання конвекційної хлібопекарної печі з спокійною атмосферою ярусної хлібопекарної печі. Вибравши комбіновані системи, ви отримуєте можливість встановити на мінімальній площі дві печені системи, що підвищує виробничу гнучкість і дає незвичайну різноманітність, а також максимальну вишуканість випічки.
Конвекційна хлібопекарна піч для неперевершеної якості виробів у межах усього асортименту.
Універсальна конвекційна хлібопекарна піч з електрообогрівом для випікання будь-яких тестових заготівок. Найкращий вибір для філії пекарні з найвищими вимогами до якості. Високоякісний парозволожник для отримання ідеального блиску, крихкості кірки й оптимального розриву кірки по надрізу — зокрема під час випікання заморожених тестових заготівок. Для чотирьох, шести, восьми або десяти напрямних для дек розміром 60 x 40 см. З численними інтелектуальними функціями, які роблять процес випікання справжньою насолодою.
У печі MIWE застосовані найсучасніші технічні рішення, матеріали та комплектуючі вироби.
Пікарська станція MIWE призначена для випікання чудових булочок, хліба, піци, виробів зі шаруватого тіста, тістечок, печива і будь-яких інших кондитерських изделий.
У комбінації з розстібною камерою складається ціла станція для випікання, що відповідає найвищим вимогам і стандартам.
Станція повністю обслужена та готова до роботи на вашій пекарні, кафе, ресторані, кондитерському цеху, їдальні тощо.
Електрична конвекційна піч — фахівець у сфері «Convenience», ідеальна для шаруватої випічки, для випікання круасанів і часткової випічки.
Переваги:
Пароволоження з технікою обприскування; опціональна оптимізація пари у разі пароінтенсивних продуктів для ще більшого обсягу та блиску.
Оптимальні розриви та скоринка завдяки двом реверсувальним конвекційним вентиляторам з опціонально регульованими швидкостями (чотири швидкості); автоматична зупинка вентилятора недовго до закінчення програми випічки тримає тепло в печі та таким способом економить енергію.
Для певних продуктів (наприклад, кренделі) й утворення особливо гарної скоринки до кінця випічки: вільно керований електричний клапан відведення пари (опція).
Швидка готовність до випікання та водночас економія енергії: режим «Power-Down», у разі невикористання піч регулює температуру до встановленого значення.
Особливо легке очищення, завдяки заокругленій пекарній камері «Softline» і добре виймаються опорами для аркушів; напівавтоматична система очищення «easy clean» піклується про додаткову гігієну.
Відбивне тепло подвійне засклення дає змогу уникнути опіків і економить енергію.
Піч була ретельно очищена та відремонтована, тому є в чудовому стані. Всі зношені та дефектні деталі замінені. За попередньою договореністю піч можна оглянути та протестувати на місці.
Ціна: 4800 евро
Зараз у дуже гарному технічному та оптичному стані або після капітального ремонту (у дуже гарному стані) на складі. Якщо вам цікаво, питайте.
Відправимо в будь-яке місто і зробіть перший запуск.
Способи оплати: безраціональний розрахунок, оплата грошима, накладень платежі.
Можливе персональна доставка та навчання персоналу з технологом із договореності
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Miwe |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид обладнання | Пароконвектомат |
| Тип управління | Електронне |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Номінальна споживана потужність | 8 кВт |
| Кількість вентиляторів | 3 шт. |
| Особливості | Підсвічування, Таймер, Система самодіагностики, Можливість підключення до водопроводу, Ручна подача вологості, Знімне внутрішнє скло, Обмежувач температури, Реверсивний вентилятор, Термощуп, Регульовані ніжки |
| Кількість рівнів | 8 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Деко | 600x400 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 450 кг |
| Параметри листів і гастроємкостей | |
| Комплектація | Деки |
| Тип робочої поверхні | Гладка |
| Матеріал | Алюміній |
| Відстань між рівнями | 8 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Параметри та опис режимів роботи | |
| Кількість режимів роботи | 100 |
| Максимальна робоча температура | 300 град. |
| Мінімальна робоча температура | 20 град. |
- Ціна: 244 600 ₴









