
Слайсерна хліборізка для сухариків 4-14мм Pegasus Treif Підлогова
122 300 ₴
- Готово до відправки
- +380 (67) 767-30-09
Хліборізка Pegasus оптимальна для застосування на підприємствах громадського харчування, пекарнях та інших зонах.
Хліборізки із сегментними ножами, окрім переваг, властивих моделям із рамними ножами, мають ширші можливості:
Нарізка широкого асортименту продуктів від м'яких до жорстких. Сюди входять свіжоспечений хліб, здобні та бісквітні вироби, продукти з горіхами, кекси, хліб із твердою скоринкою, зерновий хліб.
Хліборізки мають регульовану товщину і швидкість різання.
Обладнані вбудованою системою змащення ножа.
Ніж покритий тефлоном і легко замінюється.
Хліборізки виробляються під максимальну довжину продукту 450 мм.
Всі частини та вузли хліборізок, що контактують з продуктом, виготовлені з нержавіючої сталі.
Основні вузли доступні для очищення і технічного обслуговування.
Усі хліборізки мають сучасний дизайн, що підходить для сучасних виробництв і магазинів.
Технічні характеристики хліборізки TREIF Pegasus
Продуктивність 155 розрізів/хв
Опис: Хліборізка автомат з регулюванням порізу від 4 до 14 мм.
PEGASUS 450/9
Рік випуску: 2018
Живлення: 380вольт
Товщина різання: 4-14 мм
Опис Хліборізка підлогова автомат
Стан ідеальний
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pegasus |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид обладнання | Хліборізка слайсерная |
| Тип управління | Автоматичне |
| Тип встановлення обладнання | Підлоговий |
| Товщина нарізки | 4 мм |
| Кількість ножів | 1 шт. |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Параметри нарізуваних хлібобулочних виробів | |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 450 мм |
- Ціна: 122 300 ₴






