
Тісторозкаточна машина для лаваша листкового тіста з Німеччини Seewer Rondo напівавтомат
183 500 ₴
- Готово до відправки
- +380 (67) 767-30-09
Якщо ви шукаєте, де вигідно та надійно вибрати та купити обладнання для пекарні, кондитерської, власного виробництва хлібобулочних та кондитерських виробів у супермаркеті, кафе, ресторані – звертайтесь до нас. У нас ви знайдете все необхідне для початку роботи нового хлібопекарського чи кондитерського підприємства чи реконструкції вже існуючого.
Тестораскаточна машина призначена для розкочування (шарування) листкового тіста, а також інших видів тіста і широко застосовується в кондитерському виробництві.
Машина забезпечує рівномірне розкочування тесту і дозволяє повною мірою реалізовувати вашу майстерність.
- Країна виробник: Швейцарія
- Тестораскаточна машина Seewer Rondo
- Ширина стрічки мм: 600
- Потужність 2.0кВт
- Габаритні розміри в мм:
- Вага нетто: 80кг
– Гарантія на відновлене обладнання 12 місяців.
Опис
Призначена для розкочування всіх видів тесту з високою точністю. Ручка для регулювання кроку розкочування та унікальна система синхронізації ходу робочих транспортерів роблять машину зручною для обслуговування. Плавне регулювання відстані між валами дозволяє точно встановити необхідну мінімальну товщину тестового шару.
Завдяки цьому з однакової кількості тесту можна отримати більш довге тестове полотно і зробити більше виробів. Автоматичне встановлення відстані між валами на машині. Автомат гарантує, що навіть персонал, який не має спеціальної кваліфікації, зможе робити рівномірні тестові стрічки однакової якості.
Під час розкочування тонке тісто має тенденцію накопичуватися перед валами для розкочування, на поверхні утворюються нервозності, таке тісто може легко розірватися.
З системою синхронного ходу, встановленою на машинах, можна вирішити цю проблему. Натисканням на важіль перемикання вниз – нерівності одразу ж зникнуть. Пристрій синхронного ходу знижує швидкість на вхідній стрічці і ідеально розкочується тонке тісто.
Маномат.
Оператор сам визначає параметри роботи валків. Велика шкала дає змогу ввести точні параметри. Регулярність виходу готової продукції може зростати.
Автомат. Завдяки цьому з однакової кількості тесту можна отримати більш довге тестове полотно і зробити більше виробів. Автоматичне встановлення відстані між валами на машині. Автомат гарантує, що навіть персонал, який не має спеціальної кваліфікації, зможе робити рівномірні тестові стрічки однакової якості.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Швейцарія |
| Виробник | Seewer Rondo |
| Вид обладнання | Тісторозкаточна машина |
| Тип управління | Механічне |
| Тип встановлення обладнання | Підлоговий |
| Матеріал | Алюміній |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Номінальна споживана потужність | 2200 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2800 мм |
| Ширина | 750 мм |
| Висота | 1600 мм |
- Ціна: 183 500 ₴








