
Льодогенератор Hoshizaki ICE maker гранульованого льоду з Німеччини
61 200 ₴
- Під замовлення
Відправка з 21 квітня 2026+380 (98) 964-14-32
- +380 (67) 767-30-09
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Льодогенератор гранульованого льоду продуктивністю 95 кг на добу та бункером 55 кг
Потребує підключення до проточної води, каналізаціїПотребує підключення до проточної води, каналізації
Професійний льодогенератор Hoshizaki - потужний льодогенератор, це інноваційне рішення для великих ресторанів і барів. Сукупність інноваційного підходу і високих стандартів якості визначають бренд Hoshizaki.
Природне охолодження та економія витрат і енергії, - це головні зобов'язання. Впевненість, що природні хладогени відіграватимуть провідну роль у проєктуванні та виробництві чистих льодогенераторів. Економія енергії (%) розраховується шляхом порівняння льодогенераторів Hoshizaki з HFC і вуглецевими хладогенами R290.
Льодогенератор Hoshizaki з повітряною системою охолодження - гідний вибір!
Повністю перевірений і протестований.
Температура льоду до -12 °C. Є найхолоднішою формою сухого льоду з вологістю менш ніж 2%. Завдяки мінімальній вологості, льодові лусочки не злипаються між собою, а завдяки великій площі поверхні він охолоджує продукти швидко і рівномірно.
Потребує підключення до проточної води, каналізаціїПотребує підключення до проточної води, каналізації
Професійний льодогенератор Hoshizaki - потужний льодогенератор, це інноваційне рішення для великих ресторанів і барів. Сукупність інноваційного підходу і високих стандартів якості визначають бренд Hoshizaki.
Природне охолодження та економія витрат і енергії, - це головні зобов'язання. Впевненість, що природні хладогени відіграватимуть провідну роль у проєктуванні та виробництві чистих льодогенераторів. Економія енергії (%) розраховується шляхом порівняння льодогенераторів Hoshizaki з HFC і вуглецевими хладогенами R290.
Льодогенератор Hoshizaki з повітряною системою охолодження - гідний вибір!
Повністю перевірений і протестований.
Температура льоду до -12 °C. Є найхолоднішою формою сухого льоду з вологістю менш ніж 2%. Завдяки мінімальній вологості, льодові лусочки не злипаються між собою, а завдяки великій площі поверхні він охолоджує продукти швидко і рівномірно.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoshizaki |
| Країна виробник | Великобританія |
| Вид льоду | Гранульований |
| Максимальна продуктивність | 95 кг |
| Можливість підключення до водопроводу | Так |
| Тип охолодження | Водяний |
| Тип управління | Електронне |
| Матеріал | Метал |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 2200 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 61 200 ₴







