
Хліборізка для хліба з Німеччини WABAMA
61 200 ₴
- Готово до відправки
- +380 (67) 767-30-09
Компанія одна з найбільших має хлібопекарські машини в Україні!
Найкраща техніка яку можно придбати в Україні
Пропонуємо обладнання та інвертар для пекарні та кондитерської провідних Німецьких та Швейцарських виробників. В наявності та на замовлення.
Ми пропонуємо продукцію від провідних світових торгових марок, таких як: Kemper Diosna Miwe Wiesheu Werner
Якщо ви шукаєте, де вигідно та надійно вибрати та купити обладнання для пекарні, кондитерської, власного виробництва хлібобулочних та кондитерських виробів у супермаркеті, кафе, ресторані – звертайтесь до нас. У нас ви знайдете все необхідне для початку роботи нового хлібопекарського чи кондитерського підприємства чи реконструкції вже існуючого.
Зв'яжіться за номером
Підберемо обладнання під Ваші потреби.
Найкращі ціни лише у нас!
Підлогова хліборізка WABAMA.
Товщина різання: 18мм або може бути 9мм. Також є інші варіанти 10-18мм.
Розмір хліба, що нарізається, до 50см
Проста в управлінні
продуктивність - 460 буханців/год
У ВІДМІННОМУ СТАНІ
В Україні не працювала
Відправимо до будь-якого міста і зробимо перший запуск.
Способи оплати: безготівковий розрахунок, оплата готівкою, платіж накладень.
Можлива персональна доставка та навчання персоналу з технологом за домовленістю.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Wabama |
| Країна виробник | Німеччина |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Вид обладнання | Хліборізка вертикальна |
| Тип управління | Ручне |
| Тип встановлення обладнання | Підлоговий |
| Максимальна продуктивність | 460 шт./год |
| Товщина нарізки | 11 мм |
| Кількість ножів | 40 шт. |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Особливості | Блокування коліс, Піддон для збору залишків |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Номінальна споживана потужність | 1000 Вт |
| Колір корпусу | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 61 200 ₴






