
Спіральний тістоміс Werner & Pfleiderer с Германии
147 800 ₴
- Готово до відправки
- +380 (67) 767-30-09
Пропонуємо обладнання та інвертар для пекарні та кондитерської провідних Німецьких та Швейцарських виробників. В наявності та на замовлення.
Ми пропонуємо продукцію від провідних світових торгових марок таких як: Kemper Diosna Miwe Wiesheu Werner
Якщо ви шукаєте, де вигідно та надежно вибрати та купити обладнання для пекарні, кондитерської, власного виробництва хлібобулочних та кондитерських виробів у супермаркеті, кафе, ресторані – звертайтесь до нас. У нас ви знайдете все необхідне для початку роботи нового хлібопекарського чи кондитерського підприємства чи реконструкції вже існуючого.
Зв'яжіться за номером
Підберемо обладнання під Ваші потреби.
Самі кращі ціни тільки у нас!
Тістоміс для пекарні та кондитерських виробів Виробник: Werner & Pfleiderer GmBH (Німеччина)
Ми маємо команду висококваліфікованих фахівців, які чудово володіють інформацією про обладнання фірми «Werner & Pfleiderer». Завдяки цьому ми не тільки пропонуємо нашим замовникам машини для виробництва хлібобулочних виробів, але й готові надати консультаційні послуги з пекарень.
Їл. потужність: 2,1 kW.,
харчування 400 V.
Дежа та спіраль з нержавіючої сталі.
Мах. кількість борошна: 40кг.
Мах. кількість тіста: 70 кг.
Місткість їжі: 100 лтр.
2 швидкості.
2 години.
Реверс дії.
Способи оплати: безготівковий розрахунок, оплата готівкою, післяплати.
Персональна доставка та навчання персоналу з технологом за домовленістю
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Werner & Pfleiderer |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Тип міксера | Занурювальний |
| Тип тістомісу | S-подібний |
| Тип управління | Механічне |
| Кількість програм роботи | 20 |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Продуктивність | 800 кг/год |
| Об'єм діжі | 100 л |
| Завантаження тесту | 80 кг |
| Механізм піднімання голови | непідйомна траверса |
| Механізм кріплення чаші | Незнімна дежа |
- Ціна: 147 800 ₴





