
Хліборізка автомат Wabama 10 мм
96 800 ₴
- Готово до відправки
+380 (98) 964-14-32
- +380 (67) 767-30-09
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підлогова Хліборізка WABAMA автомат.
Товщина нарізання: 11мм Також є й інші варіанти 10-20мм
Розмір нарізаного хліба до 40 см
3 швидкости нарізки
Проста в управлінні
продуктивність - 450 буханців/год
У ВІДМІННОМУ СТАНІ
В Україні не працювала
Відправимо в будь-яке місто і зробимо перший запуск.
Способи оплати: безготівковий розрахунок, оплата готівкою, платіж накладень.
Можлива персональна доставка та навчання персоналу з технологом за домовленістю
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Wabama |
| Країна виробник | Німеччина |
| Сфера використання | Харчова промисловість |
| Вид обладнання | Хліборізка вертикальна |
| Тип управління | Автоматичне |
| Тип встановлення обладнання | Підлоговий |
| Максимальна продуктивність | 400 шт./год |
| Товщина нарізки | 10 мм |
| Кількість ножів | 40 шт. |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Особливості | Блокування коліс, Піддон для збору залишків, Функція інтелектуальної нарізки |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 1400 Вт |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Загальна ширина | 620 мм |
| Загальна довжина | 850 мм |
| Загальна висота | 1170 мм |
| Вага | 190 кг |
| Параметри нарізуваних хлібобулочних виробів | |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 400 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 96 800 ₴







