Виготовлення різної хлібобулочної продукції, особливо у великих об'ємах, - процес дуже витратний за часом, що вимагає чіткого дотримання певної технології.
Шафа попереднього вистоювання дає змогу поліпшити структуру тіста, надати виробам більшої легкості та м'якості. Тому придбати відповідну під конкретні умови бізнесу модель неодмінно варто. У пріоритеті має бути бездоганна якість обладнання, тому гарним вибором буде перевага агрегатам від торгової WP.
Цей німецький виробник більше 50 років показує себе як відповідального і надійного постачальника хлібопекарського обладнання різних видів. Він ефективно впроваджує технічні нововведення в комплектацію своїх виробів.
288 кишень для тестових заготовок вагою від 100 до 1500грам.
Швидкість роботи камери синхронізована зі швидкістю роботи об'ємного тістоділителя.Максимальна годинна продуктивність до 2500 виробів за годину. Потужність двигунів – 1,3 кВт. Габарити: Висота ~ 2.7м. Ширина ~ 2.1м Глибина вершини 2.8м
Принцип роботи шафи попереднього вистоювання тістових заготовок
Робота з тістом будь-якого виду вимагає певної делікатності. Від якості бродіння залежить підсумкова якість готової продукції. Саме ці функції і виконує шафа попереднього вистоювання, маючи у своєму пристрої необхідні для цих завдань елементи конструкції.
Залежно від сорту використовуваного борошна і конкретних особливостей обладнання, процес вистоювання буде варіативним за тривалістю. У середньому пекарі орієнтуються на такі значення:
-
при виготовленні виробів із житнього борошна потрібно близько 40 хвилин;
-
при виробництві продукції з пшеничного борошна процес вистоювання відбуватиметься від 40 до 100 хвилин;
-
при роботі зі здобним тістом знадобиться близько 50-100 хвилин;
-
для створення заготовок із булочного тіста вистоювання виконується від 30 до 50 хвилин.
Остаточне рішення приймається залежно від обсягів продукції та продуктивності конкретного обладнання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Werner & Pfleiderer |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид обладнання | Пекарська/розстоєчна шафа |
| Джерело живлення | Електрика |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Особливості | Підсвічування, Автоматичне регулювання температури |
| Номінальна споживана потужність | 1.5 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2800 мм |
| Ширина | 2100 мм |
| Висота | 2700 мм |
| Вага | 600 кг |
| Опис комплектації | |
| Матеріал гастроємності | Нержавіюча сталь |
- Ціна: 555 500 ₴







