В Україні налічується більше трьох тисячь клієнтів нашої продукції.
Пропонуємо обладнання та інвертар для пекарні та кондитерської провідних Німецьких та Швейцарських виробників. В наявності та на замовлення.
Ми пропонуємо продукцію від провідних світових торгових марок таких як: Kemper Diosna Miwe Wiesheu Werner Pfleiderer Fortuna Hobart Rollfix Seewer Rondo Eberhardt...
Якщо ви шукаєте, де вигідно і надійно вибрати і купити обладнання для пекарні, кондитерської, власного виробництва хлібобулочних і кондитерських виробів у супермаркеті, кафе, ресторані – звертайтеся до нас. У нас ви знайдете все необхідне для початку роботи нового хлібопекарського або кондитерського підприємства або реконструкції вже існуючого.
Телефонуйте за номером
Підберемо обладнання під Ваші потреби.
Самі кращі ціни тільки у нас!!!
Тестомес для пекарни и кондитерских изделий Производитель: Werner & Pfleiderer GmBH (Германия)
Мы имеем команду высококвалифицированных специалистов, прекрасно владеющих информацией об оборудовании фирмы «Werner & Pfleiderer». Благодаря этому мы не только предлагаем нашим заказчикам машины для производства хлебобулочных изделий, но и готовы оказать консультационные услуги по оснащению пекарен.
Ел. мощьность: 6,1 kW.,
питание 400 V.
Дёжа и спираль из нержавеющей стали.
Мах. количество муки: 35кг.
Мах. количество теста: 70 кг.
Ёмкость дёжи: 80 лтр.
2 скорости.
1 часов.
Реверс дёжи.ф
Отправим в любой город и сделаем первый запуск.
Способы оплаты: безналичный расчет, оплата наличными, наложений платеж.
Возможно персональная доставка и обучение персонала с технологом по договоренности
Пропонуємо обладнання та інвертар для пекарні та кондитерської провідних Німецьких та Швейцарських виробників. В наявності та на замовлення.
Ми пропонуємо продукцію від провідних світових торгових марок таких як: Kemper Diosna Miwe Wiesheu Werner Pfleiderer Fortuna Hobart Rollfix Seewer Rondo Eberhardt...
Якщо ви шукаєте, де вигідно і надійно вибрати і купити обладнання для пекарні, кондитерської, власного виробництва хлібобулочних і кондитерських виробів у супермаркеті, кафе, ресторані – звертайтеся до нас. У нас ви знайдете все необхідне для початку роботи нового хлібопекарського або кондитерського підприємства або реконструкції вже існуючого.
Телефонуйте за номером
Підберемо обладнання під Ваші потреби.
Самі кращі ціни тільки у нас!!!
Тестомес для пекарни и кондитерских изделий Производитель: Werner & Pfleiderer GmBH (Германия)
Мы имеем команду высококвалифицированных специалистов, прекрасно владеющих информацией об оборудовании фирмы «Werner & Pfleiderer». Благодаря этому мы не только предлагаем нашим заказчикам машины для производства хлебобулочных изделий, но и готовы оказать консультационные услуги по оснащению пекарен.
Ел. мощьность: 6,1 kW.,
питание 400 V.
Дёжа и спираль из нержавеющей стали.
Мах. количество муки: 35кг.
Мах. количество теста: 70 кг.
Ёмкость дёжи: 80 лтр.
2 скорости.
1 часов.
Реверс дёжи.ф
Отправим в любой город и сделаем первый запуск.
Способы оплаты: безналичный расчет, оплата наличными, наложений платеж.
Возможно персональная доставка и обучение персонала с технологом по договоренности
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Werner & Pfleiderer |
| Країна виробник | Німеччина |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Торгові магазини, Харчова промисловість |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Тип міксера | Занурювальний |
| Тип тістомісу | S-подібний |
| Тип обладнання | Трьохпостовий |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Кількість програм роботи | 20 |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Номінальна споживана потужність | 3500 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Продуктивність | 500 кг/год |
| Об'єм діжі | 80 л |
| Завантаження тесту | 50 кг |
| Механізм піднімання голови | непідйомна траверса |
| Механізм кріплення чаші | Незнімна дежа |
| Опис ємностей і насадок | |
| Кількість ємностей | 1 шт. |
| Матеріал ємності | Нержавіюча сталь |
| Голова тестомеса | Стаціонарна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 168 100 ₴





