Тістоміс Kemper – високотехнологічна машина, призначена для якісного замісу тіста. Тістомісильна машина автоматизує процес замішування будь-якого виду тесту до стану однорідної маси.
Kemper застосовується на підприємствах хлібопекарської та кондитерської промисловості. Призначений для порційного замісу тіста (дріжджового та не дріжджового) крутого, баранкового, для пельменів, кондитерських мас, ковбасного фаршу і т.д.
Великий запас потужності, переконлива гарантія якості.
Завантаження 75 кг борошна, 120 кг тесту, об'єм 175 л
2 швидкості
Окремий таймер на кожну швидкість
Робота в ручному та автоматичному режимах
Автоматичний перехід із першою на другу швидкість
Реверсне обертання діжі
Дежа, місильний орган із відсікачем із нержавіючої сталі.
Габаритні розміри, (д/ш/в): 1200х800х1200мм.
Вага: 580 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kemper |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Завантаження тесту | 120 кг |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Кількість програм роботи | 20 |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Максимальна швидкість обертання | 30000 об/хв |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Механізм кріплення чаші | Незнімна дежа |
| Механізм піднімання голови | непідйомна траверса |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Номінальна споживана потужність | 5000 Вт |
| Особливості | Система стабілізації обертів вінчика, Пристрій поглинання шуму, Спеціальна конструкція механізму збивання для відсутності бризок, Таймер, Програмування, Криголам |
| Продуктивність | 1200 кг/год |
| Тип міксера | Занурювальний |
| Тип обладнання | Трьохпостовий |
| Тип тістомісу | S-подібний |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 580 кг |
| Висота | 1200 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Опис ємностей і насадок | |
| Голова тестомеса | Стаціонарна |
| Кількість ємностей | 1 шт. |
| Матеріал ємності | Нержавіюча сталь |
| Тип насадки обладнання | Ніж для кришіння льоду, Гак |
- Ціна: 249 700 ₴





