ОСОБЛИВОСТІ:
Кожна пекарна камера є самостійною піччю зі щадним режимом випікання (теплого випромінювання), тип обігріву – електрика;
Поєднання верхнього та нижнього нагріву;
Пристрій керування для кожної пекарної камери;
Електронагрівальні елементи з нержавіючої сталі прикріплені до бічної стінки;
Підсвічування пекарної камери;
Дверцята мають оглядові віконця з вогнетривкого скла;
Пароувлажнитель є окремий модуль з власним нагрівачем, як наслідок - в пекарній камері немає температурних розбіжностей;
Максимальна температура 300 ° С;
– В печи – 12 шт 600*400 або 6шт 600*800
Габарити:
Висота 195см(210 з козирком)
Ширина 100см
Глибина 150см(170 з козирком)
Відправимо до будь-якого міста і зробимо перший запуск.
Способи оплати: безготівковий розрахунок, оплата готівкою, платіж накладень.
Можлива персональна доставка та навчання персоналу з технологом за домовленістю
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wachtel |
| Країна виробник | Німеччина |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини, Харчова промисловість |
| Джерело живлення | Електрика |
| Тип управління | Електронне |
| Особливості | Підсвічування |
| Номінальна споживана потужність | 25 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип печі | Подієва |
| Розташування | Підлогове |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Тип встановлення печі | Пересувна |
| Максимальний час приготування | 60 хв |
| Параметри листів і гастроємкостей | |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Довжина | 1700 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Параметри та опис режимів роботи | |
| Максимальна робоча температура | 300 град. |
| Мінімальна робоча температура | 30 град. |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 600 кг |
| Висота | 2100 мм |
| Внутрішня довжина | 800 мм |
| Внутрішня ширина | 600 мм |
| Внутрішня висота | 120 мм |
| Місткість піц | |
| Кількість приготованих піц по 25 см | 30 шт |
| Кількість приготованих піц по 30 см | 29 шт |
| Кількість приготованих піц по 35 см | 25 шт |
| Кількість приготованих піц по 40 см | 23 шт |
| Кількість приготованих піц по 45 см | 20 шт |
| Кількість приготованих піц по 50 см | 16 шт |
- Ціна: 300 700 ₴









