Компанія одна з великих має хлібопекарські машини в Україні!
В Україні налічується понад три тисячі клієнтів нашої продукції.
Пропонуємо обладнання та інвертар для пекарні та кондитерської провідних Німецьких та Швейцарських виробників. В наявності та на замовлення.
Ми пропонуємо продукцію від провідних світових торгових марок, таких як: Kemper Diosna Miwe Wiesheu Werner Pfleiderer Fortuna Hobart Rollfix Seewer Rondo Eberhardt.
Якщо ви шукаєте, де вигідно та надійно вибрати та купити обладнання для пекарні, кондитерської, власного виробництва хлібобулочних та кондитерських виробів у супермаркеті, кафе, ресторані – звертайтесь до нас. У нас ви знайдете все необхідне для початку роботи нового хлібопекарського чи кондитерського підприємства чи реконструкції вже існуючого.
Телефонуйте за номером
Підберемо обладнання під Ваші потреби.
KEMPER відрізняється високою надійністю та якістю.
Тістоміс – високотехнологічна машина, призначена для якісного замісу тіста. Тістомісильна машина автоматизує процес замішування будь-якого виду тесту в стан однорідної маси.
Машина тістомісильна застосовується на підприємствах хлібопекарської та кондитерської промисловості. Призначена для порційного замісу тіста (дріжджового та не дріжджового) крутого, баранкового, для пельменів, кондитерських мас, ковбасного фаршу тощо.
Тістоміс інтенсивного замісу спіраль з ножем KEMPER SPа 150.
Месильний орган – спіраль, ніж
Місткість: борошно 150кг, тісто 240кг, об'єм 360л
Два годинні механізми
Дві швидкості
Найкращі ціни лише у нас!
Відправимо до будь-якого міста і зробимо перший запуск.
методи оплати: безготівковий розрахунок, оплата готівкою, післяплата.
Можлива персональна доставка та навчання персоналу за домовленістю
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kemper |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Тип міксера | Занурювальний |
| Тип тістомісу | S-подібний |
| Тип обладнання | Трьохпостовий |
| Тип управління | Електронне |
| Кількість програм роботи | 20 |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Особливості | Програмування, Автоматичний пуск двигуна при встановленні та зніманні чаші, Спеціальна конструкція механізму збивання для відсутності бризок, Криголам, Пристрій поглинання шуму, Знімні ніжки, Знімні діжі, Знімні ножі, Таймер |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Продуктивність | 1500 кг/год |
| Механізм піднімання голови | підйомна траверса |
| Механізм кріплення чаші | підкатна дежа |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1700 мм |
| Ширина | 1050 мм |
| Висота | 1600 мм |
| Вага | 1300 кг |
| Опис ємностей і насадок | |
| Кількість ємностей | 2 шт. |
| Матеріал ємності | Нержавіюча сталь |
| Голова тестомеса | Підйомна |
- Ціна: 927 500 ₴










