
Тістоміс професійний для пекарні Kemper SP125А, діжа 300л х2, кількість тіста 200кг
856 100 ₴
- Готово до відправки
+380 (98) 964-14-32
- +380 (67) 767-30-09
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Промисловий тістоміс призначений для інтенсивного та якісного замішування тіста різних типів — від м’якого до крутого.
Модель відзначається надійністю, високою продуктивністю та простотою в експлуатації.
Виконаний із нержавіючої сталі, тістоміс гарантує довговічність, легке очищення та відповідність санітарним нормам.
Наразі машина перебуває у відмінному технічному та оптичному стані, або після капітального ремонту в оригінальній фарбі.
Готова до роботи — на складі, доступна для відвантаження.
Технічні характеристики:
- Керування: аналогове
- Кількість швидкостей: 2
- Кількість таймерів: 1
- Об’єм діжі: 300 л
- Тип діжі: стаціонарна
- Місткість по тісту: 200 кг
- Місткість по борошну: 125 кг
- Реверс діжі
- Місильний орган із відсікачем
- Матеріал діжі та місильного механізму: нержавіюча сталь
Комплектація:
- Спіраль з нержавіючої сталі
- Діжа об’ємом 300 л *2шт.
- Захисна кришка
Додаткова інформація:
- Гарантія: 12 місяців
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kemper |
| Країна виробник | Німеччина |
| Сфера використання | Харчова промисловість |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Тип міксера | Занурювальний |
| Тип тістомісу | S-подібний |
| Тип обладнання | Трьохпостовий |
| Тип управління | Електронне |
| Кількість програм роботи | 20 |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Максимальна швидкість обертання | 15000 об/хв |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Особливості | Програмування, Регулювання швидкості ножа, Автоматичний пуск двигуна при встановленні та зніманні чаші, Спеціальна конструкція механізму збивання для відсутності бризок, Система стабілізації обертів вінчика, Криголам, Пристрій поглинання шуму, Знімні ніжки, Знімні діжі, Знімні ножі, Імпульсний режим, Таймер |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Продуктивність | 1500 кг/год |
| Завантаження тесту | 200 кг |
| Механізм піднімання голови | підйомна траверса |
| Механізм кріплення чаші | підкатна дежа |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1800 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Висота | 1600 мм |
| Вага | 1100 кг |
| Опис ємностей і насадок | |
| Кількість ємностей | 2 шт. |
| Матеріал ємності | Нержавіюча сталь |
| Голова тестомеса | Підйомна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 856 100 ₴









