KEMPER відрізняється високою надійністю та якістю.
Тістоміс – високотехнологічна машина, призначена для якісного замісу тіста. Тістосодержащіе машина автоматизує процес замішування будь-якого виду тесту в стан однорідної маси.
Машина тістомісильна застосовується на підприємствах хлібопекарської та кондитерської промисловості. Призначена для порційного замісу тіста (дріжджового та дріжджового) крутого, баранкового, для пельменів, кондитерських мас, ковбасного фаршу тощо.
Тістоміс інтенсивного замісу спіраль з ножем KEMPER SPA125
- Мінімальний заміс 15 кг
- реверс максимальний 125 кг муки. тіста 200кг, об'єм 300л
- два таймери
- Дві швидкості
-Три діжі в комплекті.
Найкращі ціни тільки у нас!
Відправимо до будь-якого міста і зробимо перший запуск.
методи оплати: безготівковий розрахунок, оплата готівкою, післяплата.
Можлива персональна доставка та навчання персоналу за домовленістю.
тестомес, тестомесильная машина, тестомешалки, тестомешалка, тістоміс, тистомис, тестомесы, тестомеси, тестомесильна машина, миксер, міксер, для крутого теста, для густого теста, для замісу, для замісу тіста, для крутого тіста, для крутого замісу, Kemper, Кемпер, тістоміс, тістомішальна машина, тістомішалки, тістомішалка, тістоміс, тистоміс, тістоміси, тістоміси, тістомісна машина, міксер, міксер, для крутого тіста, для густого тіста, для замісу, для замісу тесту, для крутого тесту, для крутого замісу,
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kemper |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Завантаження тесту | 200 кг |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Кількість програм роботи | 20 |
| Кількість швидкостей роботи | 10 |
| Максимальна швидкість обертання | 15000 об/хв |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Механізм кріплення чаші | підкатна дежа |
| Механізм піднімання голови | підйомна траверса |
| Продуктивність | 1500 кг/год |
| Сфера використання | Харчова промисловість, Торгові магазини |
| Тип міксера | Планетарний |
| Тип обладнання | Двупостовий |
| Тип тістомісу | Z-подібний |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1090 кг |
| Висота | 1600 мм |
| Довжина | 1800 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Опис ємностей і насадок | |
| Голова тестомеса | Підйомна |
| Кількість ємностей | 3 шт. |
| Матеріал ємності | Нержавіюча сталь |
- Ціна: 1 036 800 ₴










