Тістоміс Kemper – високотехнологічна машина, призначена для якісного перемішування тіста. Тістомісильна машина автоматизує процес замішування будь-якого виду тіста до стану однорідної маси.
Машина тістомісильна застосовується на підприємствах хлібопекарської та кондитерської промисловості. Призначена для порційного замішування тіста (дріжджового і не дріжджового) крутого, бубличного, для пельменів, кондитерських мас, ковбасного фаршу і т. до.
Технічні характеристики:
-
Завантаження 50 кг борошна, 80 кг тіста, обсяг 120 л
-
2 швидкості
-
Реверсне обертання діжі
-
Діжа, місильний орган з відсікачем з нержавіючої сталі.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kemper |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Завантаження тесту | 80 кг |
| Кількість програм роботи | 20 |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Максимальна швидкість обертання | 8000 об/хв |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Механізм кріплення чаші | Незнімна дежа |
| Механізм піднімання голови | непідйомна траверса |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Номінальна споживана потужність | 5000 Вт |
| Продуктивність | 400 кг/год |
| Тип міксера | Занурювальний |
| Тип обладнання | Трьохпостовий |
| Тип тістомісу | S-подібний |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 390 кг |
| Висота | 1100 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Ширина | 700 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 231 000 ₴



