
Просіювач борошна Werner & Pfleiderer з Німеччини WP
76 400 ₴
- Готово до відправки
- +380 (67) 767-30-09
Компанія одна з великих наявна хлібопекарські машини в Україні!!
В Україні налічується більше трьох тисячь клієнтів нашої продукції.
Пропонуємо обладнання та інвертар для пекарні та кондитерської провідних Німецьких та Швейцарських виробників. В наявності та на замовлення.
Ми пропонуємо продукцію від провідних світових торгових марок таких як: Kemper Diosna Miwe Wiesheu Werner Pfleiderer Fortuna Hobart Rollfix Seewer Rondo Eberhardt...
Якщо ви шукаєте, де вигідно і надійно вибрати і купити обладнання для пекарні, кондитерської, власного виробництва хлібобулочних і кондитерських виробів у супермаркеті, кафе, ресторані – звертайтеся до нас. У нас ви знайдете все необхідне для початку роботи нового хлібопекарського або кондитерського підприємства або реконструкції вже існуючого.
Телефонуйте за номером
Підберемо обладнання під Ваші потреби.
Самі кращі ціни тільки у нас!!!
Машина Werner&Pfleider для просіювання борошна здатна в стислі терміни обробити великий об'єм борошна, просушити, наситити її киснем і усунути домішки. Як результат, підвищується якість продукції, збільшуються обсяги виробництва, а також зменшується частка ручної праці. Обладнання мобільно та за потреби легко переміщається. Моделі машин для просіювання борошна з вбудованим резервуаром забезпечують комфортне транспортування борошна за допомогою спеціальних шнеків.
Таке обладнання здатне за годину просіяти від 100 до 1000 кг борошна. Процес швидкий і не вимагає контролю оператора. У приймальній бункер сировина потрапляє з мішка, який заздалегідь встановлюється на спеціальний майданчик.
Зараз у дуже гарному технічному та оптичному стані після капітального ремонту (у дуже гарному стані) на складі. Якщо вам цікаво, питайте.
Відправимо в будь-яке місто та виконаємо перший запуск.
Способи оплати: безраціональний розрахунок, оплата грошима, накладень платежі.
Можливе персональна доставка та навчання персоналу з технологом із договореності
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Werner & Pfleiderer |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Відцентровий |
| Продуктивність | 1000 кг/год |
| Функції | Просіювання борошна, Очищення від сторонніх домішок, Розпушування борошна, Аерації борошна |
| Ємність завантажувального бункера | 30 кг |
| Кількість фракцій | 1 шт. |
| Вид продукту | Зерно, Борошно, Сіль |
| Потужність | 0.7 кВт |
| Матеріал | Алюміній |
| Номінальна частота обертання валу | 5000 об/хв |
| Режим роботи | Безперервний |
| Встановлення | Вертикальна |
| Термін служби | 50 років |
| Вага | 70 кг |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 700 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Висота | 1300 мм |
- Ціна: 76 400 ₴


