
Професійний спіральний тістоміс для пекарні KEMPER SP75 NEU, діжа 175 л, 75 кг борошна / 120 кг тіста
280 300 ₴
- Готово до відправки
+380 (98) 964-14-32
- +380 (67) 767-30-09
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Виробник: Kemper (Німеччина)
Тип: Спіральний двошвидкісний тістоміс
Тістоміс Kemper — це високотехнологічна машина, призначена для якісного та рівномірного замішування будь-якого виду тіста до стану однорідної, еластичної маси.
Модель широко використовується на підприємствах хлібопекарської та кондитерської промисловості.
Тістоміс призначений для порційного замісу:
- дріжджового та бездріжджового тіста,
- крутого, баранкового тіста,
- мас для пельменів,
- кондитерських сумішей,
- ковбасного фаршу тощо.
Машина відзначається великим запасом потужності, довговічністю та переконливою німецькою якістю.
Технічні характеристики:
- Завантаження: 75 кг борошна / 120 кг тіста
- Об’єм діжі: 175 л
- Кількість швидкостей: 2
- Таймери: окремий на кожну швидкість
- Режими роботи: ручний та автоматичний
- Автоматичний перехід: з першої на другу швидкість
- Реверсне обертання діжі
- Матеріал: діжа, місильний орган та відсікач — з нержавіючої сталі
- Габарити (Д×Ш×В): 1200 × 800 × 1200 мм
- Вага: 580 кг
Переваги:
- Висока надійність і стабільна робота
- Рівномірне перемішування будь-якого типу тіста
- Просте керування та обслуговування
- Довговічна нержавіюча конструкція
- Ідеальне рішення для хлібопекарських і кондитерських виробництв
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kemper |
| Країна виробник | Німеччина |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини, Харчова промисловість |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Тип міксера | Занурювальний |
| Тип тістомісу | S-подібний |
| Тип обладнання | Двупостовий |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Кількість програм роботи | 20 |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Максимальна швидкість обертання | 20000 об/хв |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Білий |
| Особливості | Програмування, Регулювання швидкості ножа, Автоматичний пуск двигуна при встановленні та зніманні чаші, Спеціальна конструкція механізму збивання для відсутності бризок, Система стабілізації обертів вінчика, Криголам, Пристрій поглинання шуму, Таймер |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Продуктивність | 900 кг/год |
| Завантаження тесту | 120 кг |
| Механізм піднімання голови | підйомна траверса |
| Механізм кріплення чаші | знімна дежа |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1200 мм |
| Ширина | 840 мм |
| Висота | 1200 мм |
| Вага | 580 кг |
| Опис ємностей і насадок | |
| Кількість ємностей | 1 шт. |
| Матеріал ємності | Нержавіюча сталь |
| Тип насадки обладнання | Гак, Ніж для кришіння льоду |
| Голова тестомеса | Стаціонарна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 280 300 ₴




