Виробник: Kemper (Німеччина)
Тип: Спіральний двошвидкісний тістоміс
Тістомісильна машина Kemper призначена для якісного, рівномірного та стабільного замісу тіста будь-якого виду до стану однорідної еластичної маси.
Вона широко використовується на підприємствах хлібопекарської та кондитерської промисловості.
Підходить для порційного замісу:
- дріжджового та бездріжджового тіста;
- крутого, баранкового, пельменного;
- кондитерських мас і ковбасного фаршу.
Модель Kemper відзначається великим запасом потужності, довговічністю і німецькою якістю, що підтверджує її надійність у щоденній роботі.
Технічні характеристики:
- Завантаження: 75 кг борошна / 120 кг тіста
- Об’єм діжі: 175 л
- Кількість швидкостей: 2
- Таймери: окремий для кожної швидкості
- Режими роботи: ручний та автоматичний
- Автоматичний перехід: з першої на другу швидкість
- Реверсне обертання діжі
- Матеріал: діжа та місильний механізм з відсікачем виготовлені з нержавіючої сталі
- Габарити (Д×Ш×В): 1200 × 800 × 1200 мм
Переваги:
- Висока надійність та стабільність роботи
- Плавний, рівномірний заміс будь-якого типу тіста
- Простота обслуговування
- Довговічна нержавіюча конструкція
- Підходить для промислового використання
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kemper |
| Країна виробник | Німеччина |
| Сфера використання | Харчова промисловість, HoReCa, Fast-food, Торгові магазини |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Тип міксера | Занурювальний |
| Тип тістомісу | Z-подібний |
| Тип обладнання | Однопостові |
| Тип управління | Електронне |
| Кількість програм роботи | 19 |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Максимальна швидкість обертання | 19999 об/хв |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Білий |
| Особливості | Програмування, Регулювання швидкості ножа, Автоматичний пуск двигуна при встановленні та зніманні чаші, Спеціальна конструкція механізму збивання для відсутності бризок, Система стабілізації обертів вінчика, Криголам, Пристрій поглинання шуму, Таймер |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Продуктивність | 900 кг/год |
| Завантаження тесту | 120 кг |
| Механізм піднімання голови | непідйомна траверса |
| Механізм кріплення чаші | Незнімна дежа |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1200 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Висота | 1200 мм |
| Вага | 580 кг |
| Опис ємностей і насадок | |
| Кількість ємностей | 1 шт. |
| Матеріал ємності | Нержавіюча сталь |
| Тип насадки обладнання | Гак, Ніж для кришіння льоду |
| Голова тестомеса | Стаціонарна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 249 700 ₴






