
Подова піч на камені для хліба піци пасок Miwe Condo з Німеччини для піци пасок
433 200 ₴
- Готово до відправки
- +380 (67) 767-30-09
Піч електрична MIWE
Refurbished
В комплекті із системою загрузки - вигрузки продукції.
Виробник: MIWE Країна виробника: HLIB
Німеччина В комплекті із системою загрузки - вигрузки продукції.
Модель MIWE CONDO
Кількість рівнів: 4
Розмір камери: 1200х800
Загальна площа випічки 5.76 кв.м Наявність
парозволоження: е
Максимальна температура: 300 ° С
Електричне підключення: 380 В
Потужність 1 поду із парозволоженням 8.8
КВт
Загальна потужність 4 ярусів 35.2 кВт
Підсвічування: є Матеріал корпусу: нержавіюча сталь Система управління:
електронна.
Піч електрична MIWE Condo - це модульна і подова піч з делікатною атмосферою випічки.
Не дивно, що вона користується популярністю по всьому світу в пекарнях, філіях, кондитерських, готелях, у сфері гастрономії, кейтерингу або як мобільна хлібопекарська піч на різних заходах.
Завдяки її модульної конструкції та безлічі доступних розмірних варіантів, вона може
бути пристосована до будь-яких потреб у виробничих потужностях.
Корисна площа поду 1.44 - 5.76 м2 підходить для всього: від сприйнятливих кондитерських виробів і класичних подових булочок до важких сортів хліба або печеня - одночасне випікання абсолютно різних продуктів, завдяки індивідуальним пристроям управління і парозволожувача в кожній пекарній камері.
Для кращих результатів випічки: окремо регульований нижній і верхній підігрів в кожній пекарній камері.
Герметичний, потужний парозволожувач для
інтенсивного пару та прекрасної корочки.
Парозволожувач як окрема частина
конструкції з автономним обігрівом, завдяки чому уникаються температурні відхилення в пекарній камері.
Заощаджує енергію: окрема ізоляція для кожної пекарної камери.
Найвища стабільність та витривалість:
паронепроникні, зварені пекарні камери з укріпленою стелею.
Поди викладені камʼяними плитами; хліб має право називатися «хлібом, випеченим в камʼяній печі».
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Miwe |
| Країна виробник | Німеччина |
| Сфера використання | Харчова промисловість, HoReCa, Fast-food, Торгові магазини |
| Вид печи | Подова |
| Джерело живлення | Електрика |
| Тип встановлення печи | Пересувна |
| Розташування | Підлогове |
| Тип управління | Електронне |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальна робоча температура | 300 град. |
| Мінімальна робоча температура | 10 град. |
| Особливості | Оглядове вікно, Терморегулятор, Наявність термометра, Роздільне регулювання ТЕНів, Піддон для збору залишків, Підсвічування, Знімний лоток |
| Номінальна споживана потужність | 30 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Місткість піцц | |
| Кількість піцц, що готуються, по 25 см | 30 шт. |
| Кількість піцц, що готуються, по 30 см | 30 шт. |
| Кількість піцц, що готуються, по 35 см | 30 шт. |
| Кількість піцц, що готуються, по 40 см | 22 шт. |
| Кількість піцц, що готуються, по 45 см | 19 шт. |
| Кількість піцц, що готуються, по 50 см | 16 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1200 мм |
| Ширина | 1500 мм |
| Вага | 700 кг |
| Висота | 2100 мм |
- Ціна: 433 200 ₴








