Тестомес Diosna SP 120D на 120 кг тіста — ідеальне рішення для пекарні, кондитерського цеху тощо. Підходить для будь-якого тесту. Надійність і німецька якість є головною перевагою тестомесильних машин фірми Diosna. Тестомес спіральний двошвидкісний. Дежа, месильний орган виготовлені з неіржавкої сталі. Піднятий центр дежі для оптимальної обробки також і малої кількості тіста.Ергономічно зручне, підняте розташування яжі полегшує виїмку тіста. В наявності тістомеси з електронним керуванням. Різні об'єми та різновиди тестомесильних машин.
Технічні характеристики:
- Модель: Diosna SP 120;
- Місткість по борошно: 75 кг;
- Місткість за тестом: 120 кг;
- Кількість швидкостей: 2;
- Тип керування: механічне;
- Напруга: 380 В;
- Потужність: 6 кВт.
- Габаритні розміри: 600 х 1200 х 1300 мм.
Відправимо в будь-яке місто і зробіть перший запуск.
Способи оплати: безготівковий розрахунок, оплата Платами, накладами платежі.
Можливо персональна доставка та навчання персоналу з технологом із договорення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Diosna |
| Країна виробник | Німеччина |
| Сфера використання | Харчова промисловість |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Тип міксера | Занурювальний |
| Тип тістомісу | S-подібний |
| Тип обладнання | Трьохпостовий |
| Тип управління | Механічне |
| Кількість програм роботи | 20 |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Білий |
| Особливості | Програмування, Регулювання швидкості ножа, Автоматичний пуск двигуна при встановленні та зніманні чаші, Спеціальна конструкція механізму збивання для відсутності бризок, Пристрій поглинання шуму, Знімні діжі, Таймер |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Продуктивність | 800 кг/год |
| Завантаження тесту | 120 кг |
| Механізм піднімання голови | підйомна траверса |
| Механізм кріплення чаші | підкатна дежа |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1300 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 1200 мм |
| Вага | 810 кг |
| Опис ємностей і насадок | |
| Кількість ємностей | 1 шт. |
| Матеріал ємності | Нержавіюча сталь |
| Тип насадки обладнання | Гак |
| Голова тестомеса | Підйомна |
- Ціна: 369 600 ₴








