Машина FOMKO TURBO для просіювання борошна здатна в стислі терміни обробити великий об'єм борошна, просушити, наситити її киснем і усунути домішки. Як результат, підвищується якість продукції, збільшуються обсяги виробництва, а також зменшується частка ручної праці. Обладнання мобільно та за потреби легко переміщається. Моделі машин для просіювання борошна з вбудованим резервуаром забезпечують комфортне транспортування борошна за допомогою спеціальних шнеків.
Таке обладнання здатне за годину просіяти від 100 до 1000 кг борошна. Процес швидкий і не вимагає контролю оператора. У приймальній бункер сировина потрапляє з мішка, який заздалегідь встановлюється на спеціальний майданчик. У тому місці, де просіяний продукт виходить, є магнітні вловлювачі, які «беруть на себе» всі шкідливі частинки та металеві домішки. Вібраційні мультипроникувач Fomko turbo з магнітною сіткою з Німеччини.
Габарити: 75/110/128см
Зараз у дуже гарному технічному та оптичному стані або після капітального ремонту (у дуже гарному стані) на складі. Якщо вам цікаво, питайте.
Відправимо в будь-яке місто та виконаємо перший запуск.
Способи оплати: безраціональний розрахунок, оплата 1.7, накладена плата.
Персональна доставка та навчання персоналу з технологом із договореності
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fomko |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Відцентровий |
| Продуктивність | 3000 кг/год |
| Функції | Просіювання борошна, Очищення від сторонніх домішок, Розпушування борошна, Аерації борошна |
| Ємність завантажувального бункера | 50 кг |
| Кількість фракцій | 1 шт. |
| Вид продукту | Борошно |
| Тип зерна | Пшениця, Кукурудза |
| Напруга | 380 В |
| Потужність | 1 кВт |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна частота обертання валу | 2000 об/хв |
| Мінімальний діаметр отвору | 1 мм |
| Максимальний діаметр отвору | 3 мм |
| Режим роботи | Безперервний |
| Встановлення | Вертикальна |
| Термін служби | 60 років |
| Вага | 190 кг |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1100 мм |
| Ширина | 750 мм |
| Висота | 1280 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Магнітний уловлювач | Так |
| Мішкоперекидувач | Ні |
| Рівень шуму | 3 дБ |
- Ціна: 163 100 ₴





