Машина використовується для округлення заготовок тіста в рівномірні круглі форми та іх формування в форму батона.
Він працює з пшеничним тістом і сумішами до 50% жита.
Параметри:
Виробництво: до 1200 шт/год
Діапазон ваги: 300 - 2400 г
Розміри (д ш в): 1930 (макс. 2100) x 680 x 1100 мм
Вага: 320 кг
Споживана потужність: 1,1 кВт
Виробник: Werner & Pfleiderer, Німеччина
Стан: як новий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Виробник | Werner & Pfleiderer |
| Тип управління | Механічне |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Номінальна споживана потужність | 1100 Вт |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1930 мм |
| Ширина | 680 мм |
| Висота | 1100 мм |
| Основні | |
| Тип установки оборудования | Підлоговий |
| Параметри продуктивності | |
| Кількість валків | 2 пары |
| Довжина валків | 500 мм |
| Розведення валків | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 224 200 ₴





