Тестоскаткова машина призначена для розкачування (слоювання) шаруватого тіста, а також інших різновидів тіста та широко застосовується в кондитерському виробництві.
Машина забезпечує рівномірне розкочування тіста та дає змогу повною мірою реалізовувати вашу майстерність.
Країна-виробник: Німеччина
- Тесторозкочувальна машина ROLLFIX
- Довжина/ширина стрічки мм: 1400 мм/610мм (Стан: Новий)
- Потужність 1.5 кВт
- Габаритні розміри в мм: 1100х1150х2900
- Вага нетто: 250кг
- Гарантія на відновлене обладнання 12 місяців.
Опис:
Призначена для шаруватого та дріжджового тіста.
Легко пересувається — на колесах.
Корпус машини виготовлений із пофарбованої листової сталі, неіржавкої сталі й алюмінію.
Ця модель вирізняється міцною конструкцією й безвідмовною роботою.
Відправимо в будь-яке місто та виконаємо перший запуск.
Способи оплати: безраціональний розрахунок, оплата грошима, накладень платежі.
Можливе персональна доставка та навчання персоналу з технологом із договореності
Машина забезпечує рівномірне розкочування тіста та дає змогу повною мірою реалізовувати вашу майстерність.
Країна-виробник: Німеччина
- Тесторозкочувальна машина ROLLFIX
- Довжина/ширина стрічки мм: 1400 мм/610мм (Стан: Новий)
- Потужність 1.5 кВт
- Габаритні розміри в мм: 1100х1150х2900
- Вага нетто: 250кг
- Гарантія на відновлене обладнання 12 місяців.
Опис:
Призначена для шаруватого та дріжджового тіста.
Легко пересувається — на колесах.
Корпус машини виготовлений із пофарбованої листової сталі, неіржавкої сталі й алюмінію.
Ця модель вирізняється міцною конструкцією й безвідмовною роботою.
Відправимо в будь-яке місто та виконаємо перший запуск.
Способи оплати: безраціональний розрахунок, оплата грошима, накладень платежі.
Можливе персональна доставка та навчання персоналу з технологом із договореності
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Виробник | Rollfix |
| Сфера використання | Харчова промисловість, HoReCa, Fast-food, Торгові магазини |
| Тип управління | Механічне |
| Тип встановлення обладнання | Підлоговий |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| В комплекте оборудования | Ножна педаль |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Номінальна споживана потужність | 1100 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1100 мм |
| Ширина | 2900 мм |
| Висота | 1150 мм |
| Параметри продуктивності | |
| Продуктивність | 500 кг/год |
| Розвід валків | 40 мм |
| Довжина валків | 680 мм |
| Кількість валків | 1 пара |
Інформація для замовлення
- Ціна: 183 500 ₴








