Тестораскаточна машина призначена для розкочування (шарування) листкового тіста, а також інших видів тіста і широко застосовується в кондитерському виробництві.
Машина забезпечує рівномірне розкочування тесту і дозволяє повною мірою реалізовувати вашу майстерність.
- Країна виробник: Швейцарія
- Тестораскаточна машина Seewer Rondo
- Ширина Довжина стрічки нові мм: 650/1600
- Потужність 1.1кВт
- Габаритні розміри в мм: 1200/1260/3300
- Вага нетто: 250кг
– Гарантія на відновлене обладнання 12 місяців.
Опис
Призначена для розкочування всіх видів тесту з високою точністю. Ручка для регулювання кроку розкочування та унікальна система синхронізації ходу робочих транспортерів роблять машину зручною для обслуговування. Плавне регулювання відстані між валами дозволяє точно встановити необхідну мінімальну товщину тестового шару.
Завдяки цьому з однакової кількості тесту можна отримати більш довге тестове полотно і зробити більше виробів. Автоматична установка відстані між валами на машині гарантує, що навіть персонал, який не має спеціальної кваліфікації, зможе робити рівномірні тестові стрічки однакової якості.
Під час розкочування тонке тісто має тенденцію накопичуватися перед валами для розкочування, на поверхні утворюються нервозності, таке тісто може легко розірватися.
З системою синхронного ходу, встановленою на машинах, можна вирішити цю проблему. Натисканням на важіль перемикання вниз – нерівності одразу ж зникнуть. Пристрій синхронного ходу знижує швидкість на вхідній стрічці і ідеально тонкує тісто.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Швейцарія |
| Виробник | Seewer Rondo |
| Вид обладнання | Тісторозкаточна машина |
| Сфера використання | Харчова промисловість, HoReCa, Торгові магазини |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Тип встановлення обладнання | Підлоговий |
| Матеріал | Алюміній |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Номінальна споживана потужність | 1100 Вт |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1200 мм |
| Ширина | 3300 мм |
| Висота | 1260 мм |
| Параметри продуктивності | |
| Продуктивність | 500 кг/год |
| Розвід валків | 45 мм |
| Довжина валків | 750 мм |
| Кількість валків | 1 пара |
- Ціна: 249 700 ₴








