
Професійний тестомес для пекарні Eberhardt, діжа 170 л, кількість тіста 120 кг
231 000 ₴
- Готово до відправки
+380 (98) 964-14-32
- +380 (67) 767-30-09
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Виробник: Eberhardt Maximat GmbH (Німеччина)
Характеристики:
- 2 швидкості обертання
- 2 механічні ручні реле часу
- Варіант обладнання — плівкова клавіатура F
- Об’єм діжі: 170 л
- Максимальна кількість борошна: 75 кг
- Максимальна кількість тіста: 120 кг
- Під’єднання: 380 В
Тістоміс Eberhardt — це високотехнологічна машина, призначена для якісного замішування тіста.
Вона автоматизує процес приготування будь-якого типу тіста до стану однорідної, еластичної маси.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Eberhard |
| Країна виробник | Німеччина |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини, Харчова промисловість |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Тип міксера | Занурювальний |
| Тип тістомісу | S-подібний |
| Тип обладнання | Двупостовий |
| Тип управління | Електронне |
| Кількість програм роботи | 20 |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Особливості | Програмування, Регулювання швидкості ножа, Автоматичний пуск двигуна при встановленні та зніманні чаші, Спеціальна конструкція механізму збивання для відсутності бризок, Система стабілізації обертів вінчика, Криголам, Пристрій поглинання шуму, Таймер |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Продуктивність | 800 кг/год |
| Завантаження тесту | 120 кг |
| Механізм піднімання голови | непідйомна траверса |
| Механізм кріплення чаші | Незнімна дежа |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1200 мм |
| Ширина | 840 мм |
| Висота | 1300 мм |
| Вага | 480 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 231 000 ₴




