
Тістороскатка для лаваша слойки з Німеччини розкатка Seewer Rondo напівавтомат
239 500 ₴
- Готово до відправки
- +380 (67) 767-30-09
Тістороскаткова машина призначена для розкачування (слонування) шаруватого тіста, а також інших різновидів тіста та широко застосовується в кондитерському виробництві.
Машина забезпечує рівномірне розкочування тіста та дає змогу повною мірою реалізовувати вашу майстерність.
- Країна-виробник: Швейцарія
- Тестороскувальна машина Seewer Rondo
- Ширина стрічки мм: 600
- Потужність 2.0 кВт
- Габаритні розміри в мм:
- Вага нетто: 180кг
- Гарантія на відновлене обладнання 12 місяців.
Маномат.
Оператор сам встановлює параметри роботи валків. Велика шкала дає змогу ввести точні параметри. Регулярність виходу готової продукції може зростати.
Опис:
Призначена для шаруватого та дріжджового тіста.
Легко перетягується — на колесах.
Корпус машини виготовлений із пофарбованої листової сталі, неіржавкої сталі й алюмінію.
Має як ручне керування, так і ножне за допомогою педалей.
Ця модель вирізняється міцною конструкцією й безвідмовною роботою.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Швейцарія |
| Виробник | Seewer Rondo |
| Вид обладнання | Тісторозкаточна машина |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини, Харчова промисловість |
| Тип управління | Механічне |
| Тип встановлення обладнання | Підлоговий |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Номінальна споживана потужність | 1100 Вт |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 900 мм |
| Ширина | 2800 мм |
| Висота | 1200 мм |
- Ціна: 239 500 ₴








