Тістоміс Kemper – високотехнологічна машина, призначена для якісного замісу тіста. Тістомісильна машина автоматизує процес замішування будь-якого виду тесту до стану однорідної маси.
Kemper застосовується на підприємствах хлібопекарської та кондитерської промисловості. Призначений для порційного замісу тіста (дріжджового та не дріжджового) крутого, баранкового, для пельменів, кондитерських мас, ковбасного фаршу і т.д.
Великий запас потужності, переконлива гарантія якості.
Завантаження 75 кг борошна, 120 кг тесту, об'єм 175 л
- 2 швидкості
- Окремий таймер на кожну швидкість
- Робота в ручному та автоматичному режимах
- Автоматичний перехід із першою на другу швидкість
- Реверсне обертання діжі
- Дежа, місильний орган із відсікачем із нержавіючої сталі.
- Габаритні розміри, (д/ш/в): 1200х800х1200мм.
Вага: 580 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kemper |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Завантаження тесту | 120 кг |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість програм роботи | 20 |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Механізм кріплення чаші | Незнімна дежа |
| Механізм піднімання голови | непідйомна траверса |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Продуктивність | 800 кг/год |
| Сфера використання | HoReCa, Харчова промисловість, Вулична торгівля, Торгові магазини, Fast-food |
| Тип міксера | Занурювальний |
| Тип обладнання | Однопостові |
| Тип тістомісу | S-подібний |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 580 кг |
| Висота | 1200 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Ширина | 840 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 251 500 ₴





