Підйомник-перекидач значно покращує виробничі процеси підприємств харчової промисловості.
Міцна та надійна сталева конструкція підйомної платформи дозволяє піднімати й перекидати чани будь-яких розмірів.
Необхідна кількість тіста швидко переміщується від змішувача до тістоділильної машини за допомогою підйомника-перекидача.
Підходить для всіх типів діжок.
Технічні характеристики:
- Напруга живлення: 380 В
- Потужність електрична: 0,75 кВт
- Висота підйому (макс.): 3,0 м
- Висота витягу: 3,75 м
- Вантажопідйомність: до 800 кг
- Сумісність: підняття чанів різних розмірів і виробників
- Конструкція: стабільна, збалансована, придатна для промислового використання
- Швидкість роботи: швидке підняття чану
- Керування: просте та зручне
- Регулювання: висоту підйому можна налаштувати під специфічні умови виробництва
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kemper |
| Країна виробник | Німеччина |
| Сфера використання | Харчова промисловість |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Тип управління | Електронне |
| Кількість програм роботи | 20 |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Номінальна споживана потужність | 750 Вт |
| Механізм піднімання голови | підйомна траверса |
| Механізм кріплення чаші | підкатна дежа |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1000 мм |
| Ширина | 1700 мм |
| Вага | 980 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 436 300 ₴









