Тістоміс інтенсивного замісу спіраль з ножем KEMPER SP 75 мінімальний заміс 3 кг реверс максимальний 75 кг борошна дві швидкості.
Тістоміс - високотехнологічна машина, призначена для якісного замісу тіста. Тістомісильна машина автоматизує процес замішування будь-якого виду тіста до стану однорідної маси.
Опис:
Призначення: заміс тіста для хлібобулочних виробів
Країна-виробник: Німеччина
Габарити:
- Висота: 1375 мм
- Ширина: 800 мм
- Довжина: 1180 мм
- Вага: 550 кг
- Керування: аналогове
- Кількість швидкостей: 2
- Кількість таймерів: 2
- Об'єм діжі: 175 л
- Тип діжі: стаціонарна
- Кількість тіста: 120 кг
- Кількість борошна: 75 кг
- Потужність: 2,7...7,8 кВт
Комплектуючі: спіраль з нержавіючої сталі, діжа на 175 л, захисна кришка
Гарантія: 12 місяців
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kemper |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Завантаження тесту | 120 кг |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість програм роботи | 19 |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Максимальна швидкість обертання | 19999 об/хв |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Механізм кріплення чаші | Незнімна дежа |
| Механізм піднімання голови | непідйомна траверса |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Особливості | Система стабілізації обертів вінчика, Регулювання швидкості ножа, Автоматичний пуск двигуна при встановленні та зніманні чаші, Спеціальна конструкція механізму збивання для відсутності бризок, Таймер, Пристрій поглинання шуму, Програмування, Криголам |
| Продуктивність | 900 кг/год |
| Сфера використання | HoReCa, Харчова промисловість, Торгові магазини, Fast-food |
| Тип міксера | Занурювальний |
| Тип обладнання | Однопостові |
| Тип тістомісу | Z-подібний |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 580 кг |
| Висота | 1200 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Опис ємностей і насадок | |
| Голова тестомеса | Стаціонарна |
| Кількість ємностей | 1 шт. |
| Матеріал ємності | Нержавіюча сталь |
| Тип насадки обладнання | Ніж для кришіння льоду, Гак |
Інформація для замовлення
- Ціна: 231 000 ₴








