
Тістоміс професійний для пекарні Kemper SP125, діжа 300л, кількість тіста 200кг
333 600 ₴
- Готово до відправки
+380 (98) 964-14-32
- +380 (67) 767-30-09
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Промисловий тістоміс призначений для інтенсивного та якісного замішування тіста різних типів — від м’якого до крутого.
Модель відзначається надійністю, високою продуктивністю та простотою в експлуатації.
Виконаний із нержавіючої сталі, тістоміс гарантує довговічність, легке очищення та відповідність санітарним нормам.
Наразі машина перебуває у відмінному технічному та оптичному стані, або після капітального ремонту в оригінальній фарбі.
Готова до роботи — на складі, доступна для відвантаження.
Технічні характеристики:
- Керування: аналогове
- Кількість швидкостей: 2
- Кількість таймерів: 1
- Об’єм діжі: 300 л
- Тип діжі: стаціонарна
- Місткість по тісту: 200 кг
- Місткість по борошну: 125 кг
- Реверс діжі
- Місильний орган із відсікачем
- Матеріал діжі та місильного механізму: нержавіюча сталь
Комплектація:
- Спіраль з нержавіючої сталі
- Діжа об’ємом 300 л
- Захисна кришка
Додаткова інформація:
- Гарантія: 12 місяців
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kemper |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Завантаження тесту | 200 кг |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість програм роботи | 20 |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Механізм кріплення чаші | Незнімна дежа |
| Механізм піднімання голови | непідйомна траверса |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Продуктивність | 1300 кг/год |
| Сфера використання | Харчова промисловість |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 650 кг |
| Висота | 1200 мм |
| Довжина | 1300 мм |
| Ширина | 950 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 333 600 ₴







