Тістоподільна машина Kemper Imperator Werner & Pfleiderer NEU
Корпус тістоділителя повністю виготовлений із нержавіючої сталі. Бункер із пластику.
Управління – механічне, за допомогою якого можна регулювати роботу ділильної камери, а також подачу масла в робочий механізм.
Особливості моделі:
Стрічка вивантаження налаштовується за висотою.
Борошносипач.
Відкидний пристрій для бункера з кінцевим вимикачем.
Електричне значення підключення: 380, 16 А, 3 фази.
Вага: 520 кг.
Характеристики:
Тип: Вакуумний Діапазон вагів 120 – 2100 грам Продуктивність: 800 шт. / год Стан: Відновлений Виробник: WP Kemper (Німеччина) Наявність: На складі
Відправимо до будь-якого міста і зробимо перший запуск.
Способи оплати: безготівковий розрахунок, оплата готівкою, платіж накладень.
Можлива персональна доставка та навчання персоналу з технологом за домовленістю
Тістоділитель Kemper Imperator може застосовуватись для обробки пшеничного та змішаного тіста (до 50% житньої маси). Тістоділитель Kemper Imperator визнаний обладнанням вищого ступеня точності із тривалим терміном експлуатації.
Принцип роботи Тістоділителя:
Через вирву тестоділителя тісто потрапляє в ділильну камеру. Після закриття ділильної камери за допомогою ножа, тісто під впливом поршня, що нагнітає, переміщається у вимірювальну камеру. Об'єм цієї камери відповідає встановленим значенням ваги тестових заготовок. Після опускання вимірювальної камери тестові заготовки падають стрічку транспортера.
Вузол розподілу виконаний з високоміцної легованої сталі, що забезпечує його довговічність та високу точність розподілу протягом усього терміну експлуатації.
Механізм приводу тестоділителя має просту, але дуже міцну конструкцію у зв'язку із застосуванням високоякісних прецизійних вузлів, які відрізняються легкістю технічного обслуговування і високою зносостійкістю.
Диапазон 125 – 2500 грамм Продуктивність: 500 шт
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kemper |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Сфера використання | Харчова промисловість |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1500 мм |
| Ширина | 650 мм |
| Висота | 1850 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип установки оборудования | Підлоговий |
| Вид обладнання | Тестоделительная машина |
- Ціна: 333 800 ₴









