Тістоміс Kemper – високотехнологічна машина, призначена для якісного перемішування тіста. Тістомісильна машина автоматизує процес замішування будь-якого виду тіста до стану однорідної маси.
Машина тістомісильна застосовується на підприємствах хлібопекарської та кондитерської промисловості. Призначена для порційного замішування тіста (дріжджового і не дріжджового) крутого, бубличного, для пельменів, кондитерських мас, ковбасного фаршу і т. до.
Технічні характеристики:
-
Завантаження 30 кг борошна, 48 кг тіста, обсяг 72 л
-
2 таймери
-
2 швидкості
-
Реверсне обертання діжі
-
Діжа, місильний орган з відсікачем з нержавіючої сталі.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kemper |
| Країна виробник | Німеччина |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини, Харчова промисловість |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Тип міксера | Занурювальний |
| Тип тістомісу | S-подібний |
| Тип обладнання | Трьохпостовий |
| Тип управління | Електронне |
| Кількість програм роботи | 20 |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Максимальна швидкість обертання | 8000 об/хв |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Білий |
| Особливості | Програмування, Автоматичний пуск двигуна при встановленні та зніманні чаші, Спеціальна конструкція механізму збивання для відсутності бризок, Система стабілізації обертів вінчика, Криголам, Пристрій поглинання шуму, Таймер |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Номінальна споживана потужність | 3000 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Продуктивність | 250 кг/год |
| Об'єм діжі | 72 л |
| Завантаження тесту | 48 кг |
| Механізм піднімання голови | непідйомна траверса |
| Механізм кріплення чаші | Незнімна дежа |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 900 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 1100 мм |
| Вага | 320 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 231 000 ₴










