Робочий стіл Seewer rondo застосовується для нарізки тесту на тестові заготовки різних форм та розмірів, залежно від вибраного комплекту ножів.
Подальше формування (заворот, склеювання, подача начинки тощо) тестових заготовок проводиться вручну.
Стіл виготовлений повністю із нержавіючої сталі. У дуеті з тестоскачувальною машиною значно скорочує час формування тестових заготовок порівняно з використанням розкочувальних машин із вбудованим вузлом нарізки.
Постачається у стандартній версії з вбудованими електричними розетками для підключення до комплектуючого обладнання.
Піднімається для вилучення стрічки та очищення стола кінцевий ролик на виході продукції; натяг стрічки проводиться у вигляді фронтального ключа-шестигранника; скребок.
Двигун знаходиться в безпечній позиції, стрічка з «мертвим оборотом» для покращення сили тяги.
хліборізка, хліборізка, пекарне обладнання, хлібопекарське обладнання, хлібопекарня, тісторозкачувальна машина, тісторозділювач округлювач, планетарний міксер, багетоформувальна машина, тестозакаточна машина, хліборізальна машина, тістороскаточна машина, міксерпланетарний, міксерпланетарний , тістоподільник, кондитерське обладнання, тістоміс, тістоокруглювач, просіювач муки, просіювачборошна, мукопросіювач, борошнопросіювач, мукопросіювач, хлібопекарськеобладнання, хлібопекарськеобладнання, хлібопекарня, хлібопекарня, сухародробарка, сухаромолка, дробарка спецій
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Швейцарія |
| Виробник | Seewer Rondo |
| Вид обладнання | Локшинорізка |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини, Харчова промисловість |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Тип встановлення обладнання | Підлоговий |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| В комплекте оборудования | Пристосування для нарізки пласта тіста |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Номінальна споживана потужність | 500 Вт |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2500 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Висота | 1100 мм |
- Ціна: 221 700 ₴









