Підлогова Хліборізка WABAMA автомат.
Товщина нарізання: 20мм або може бути 9мм. Також є й інші варіанти 10-18мм
Розмір нарізаного хліба до 35 см
6 швидкості нарізки
Габарити: 510/1150/720мм
Проста в управлінні
продуктивність - 450 буханців/год
У ВІДМІННОМУ СТАНІ
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Wabama |
| Країна виробник | Німеччина |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини, Харчова промисловість |
| Вид обладнання | Хліборізка вертикальна |
| Тип управління | Автоматичне |
| Тип встановлення обладнання | Підлоговий |
| Максимальна продуктивність | 450 шт./год |
| Товщина нарізки | 18 мм |
| Кількість ножів | 24 шт. |
| Матеріал | Сталь |
| Особливості | Функція інтелектуальної нарізки, Блокування коліс, Фіксація товщини нарізки, Піддон для збору залишків |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 1200 Вт |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Загальна ширина | 510 мм |
| Загальна довжина | 720 мм |
| Загальна висота | 1150 мм |
| Вага | 140 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 96 800 ₴






