Модель: Boku SR 120
Тип: Спіральний тістоміс із 2-ма висувними візками для діжі
Керування: Ручне
Характеристики:
- Призначений для замісу тіста (до 120 кг)
- Оснащений ковпаком для видалення борошняного пилу
- 2 таймери та 2 швидкості роботи
- Важіль блокування для безпечної експлуатації
- Підключення: 400 В, вилка CEE 32A
- Стан: машина б/в, повністю очищена, обслужена та сертифікована SAB
- Сертифікація: DGUV V3
Опції:
- Сервісний пакет
- Договір на технічне обслуговування
- Гарантія
- Інструкції та введення в експлуатацію
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Boku |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Тип міксера | Занурювальний |
| Тип тістомісу | S-подібний |
| Тип обладнання | Трьохпостовий |
| Тип управління | Механічне |
| Кількість програм роботи | 20 |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Матеріал | Алюміній |
| Колір корпусу | Алюміній |
| Особливості | Програмування, Регулювання швидкості ножа, Автоматичний пуск двигуна при встановленні та зніманні чаші, Спеціальна конструкція механізму збивання для відсутності бризок, Пристрій поглинання шуму, Знімні діжі, Таймер |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Продуктивність | 1200 кг/год |
| Завантаження тесту | 120 кг |
| Механізм піднімання голови | непідйомна траверса |
| Механізм кріплення чаші | підкатна дежа |
Інформація для замовлення
- Ціна: 366 900 ₴








