30 шматків ділить за 5 секунд від 35х100
Призначений для ділення та округлення тіста на рівні заготовки певної маси.
Дільник-округлювач здійснює точний поділ тіста і надає заготовкам ідеальну кулясту форму.
Тістоподілювач-округлювач є порційним дільником тіста.
Принцип роботи дільника досить простий.
Попередньо зважений шматок тіста необхідної маси укладають на формувальний майданчик і запускають механізм тістоподільника.
Автоматично тісто розділяється на 30 рівних за вагою заготовок, після чого вмикають режим автоматичного округлення на заданий час. Якість і довговічність роботи дільника-округлювача перевірена часом.
Потужність: 1.1 кВт.
Число заготовок за одну поділку: 30шт.
Управління: Ручне
Матеріал виконання: Вуглецева сталь / Нержавіюча сталь
Країна-виробник: Німеччина
- технічно та оптично НОВИЙ!
Ця модель вирізняється міцною конструкцією та безвідмовною роботою.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Виробник | Fortuna |
| Вид обладнання | Тістоділильна машина |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини, Харчова промисловість |
| Тип управління | Механічне |
| Тип встановлення обладнання | Підлоговий |
| Матеріал | Сталь |
| В комплекте оборудования | Пристосування для нарізки пласта тіста |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Номінальна споживана потужність | 1100 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 1650 мм |
| Параметри продуктивності | |
| Продуктивність | 500 кг/год |
- Ціна: 244 600 ₴




