
Конвекционная Хлебопечь WINKLER с Германии
145 100 ₴
- Готово к отправке
- +380 (67) 767-30-09
Компания одна из больших имеющая хлебопекарские машины в Украине!!!
Пропонуємо обладнання та інвертар для пекарні, кондитерської провідних Німецьких та Швейцарських виробників. В наявності та на замовлення.
Ми пропонуємо продукцію від провідних світових торгових марок таких як: Kemper Diosna Miwe Wiesheu Werner Pfleiderer Fortuna Hobart Rollfix Seewer Rondo Eberhardt...
Якщо ви шукаєте, де вигідно і надійно вибрати і купити обладнання для пекарні, кондитерської, власного виробництва хлібобулочних і кондитерських виробів у супермаркеті, кафе, ресторані – звертайтеся до нас. У нас ви знайдете все необхідне для початку роботи нового хлібопекарського або кондитерського підприємства або реконструкції вже існуючого.
Телефонуйте за номером +380 67 793 33 24
Підберемо обладнання під Ваші потреби.
Самі кращі ціни тільки у нас!!!
В Україні налічується більше ста клієнтів нашої продукції.
WINKLER Полностью обслужена в специализированной мастерской и готова к дальнейшей работе на вашем производстве
Продажа в комплекте с расстоечным шкафом. Расстойка на 20 уровней 60x40 или 10 уровней 60х80.
Год выпуска: 2017
Смотрите картинку для деталей
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Winkler |
| Страна производитель | Германия |
| Номинальная потребляемая мощность | 5 кВт |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Вид оборудования | Конвекционная печь |
| Тип управления | Электронное |
| Количество вентиляторов | 3 шт |
| Источник питания | Электричество |
| Номинальное напряжение | 380 В |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 500 кг |
| Общая ширина | 900 мм |
| Общая длина | 900 мм |
| Общая высота | 2100 мм |
- Цена: 145 100 ₴







