
Комби-печь MIWE backcombi с конвекционной печью + двойная подовая + расстойка духовка
424 800 ₴
- Готово к отправке
- +380 (67) 767-30-09
Пропонуємо обладнання та інвертар для пекарні та кондитерської провідних Німецьких та Швейцарських виробників. В наявності та на замовлення.
Ми пропонуємо продукцію від провідних світових торгових марок таких як: Kemper Diosna Miwe Wiesheu Werner Pfleiderer Fortuna Hobart Rollfix Seewer Rondo Eberhardt...
Якщо ви шукаєте, де вигідно і надійно вибрати і купити обладнання для пекарні, кондитерської, власного виробництва хлібобулочних і кондитерських виробів у супермаркеті, кафе, ресторані – звертайтеся до нас. У нас ви знайдете все необхідне для початку роботи нового хлібопекарського або кондитерського підприємства або реконструкції вже існуючого.
Телефонуйте за номером
Підберемо обладнання під Ваші потреби.
Продається пекарська стійка; Комбі-пічi, з конвекційною піччю AERO, з подвійною підошвою піч CONDO з підставкою Піч складається з: 1. Конвекційної печі AERO з комп'ютерним керуванням 2. Підвій подвійній печі CONDO з комп'ютерним керуванням 3. Ростойка Потужність загальна встановлена 14 кВт Загальна висота печі: 1950 мм ( піч Aero 870 мм + піч подвійна Condo 390 мм + ростойка) Габарити: 900х810х2050 мм Комплектація: 1. Конвекційна піч MIWE AERO Система каскадного парозволоження Загальна ширина 850 мм Загальна довжина 1300 мм Загальна висота 700 мм Параметри та опис режимів роботи Мінімальна робоча температура 20 град. Максимальна робоча температура 300 град. Листи 600х400мм 4 швидкості вентилятора 2.Подова подвійна піч СONDO Кам'яний під Корпус неіржавкої сталі; парозволоження — парогенератор на кожну пекарську камеру; лічильник води для кожного пода 3 ступені нагрівання кожного пода; Пекарські камери: Кількість пекарських камер — 3 шт. Площа пода кожної камери 0,96 м2 пекарська камера (ШхГ) — 600х800 мм Висота камери — 120 мм Габаритні розміри (ШхГхВ): 900х810х390 мм
Потужність температурний режим до 320 град. карська станція повністю оброблена в спеціалізованій майстерні
Отправим в любой город и сделаем первый запуск.
Способы оплаты: безналичный расчет, оплата наличными, наложений платеж.
Возможно персональная доставка и обучение персонала с технологом по договоренности
#хліборізка #хлеборезка #пекарноеоборудование #хлебопекарноеоборудование#хлібопекарня #тестораскаточнаямашина #тестоделительокруглитель #планетарныймиксер #багетоформовочнаямашина #тестозакаточнаямашина #хлеборезательнаямашина #тістороскаточнамашина #міксерпланетарний #міксер #тестомес #тестомесильнаямашина #тістоміс #тестоделитель #тістоподільник #кондитерскоеоборудование #тістоміс #тестоокруглитель #просеивательмуки #просіювачборошна #мукопросіювач #мукопросеиватель #борошнопросіювач #хлебопекарноеоборудование #хлібопекарськеобладнання #хлебопекарня #хлібопекарня#сухародробилка#сухаромолка#дробилкаспецій
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Miwe |
| Страна производитель | Германия |
| Номинальное напряжение | 380 В |
| Номинальная потребляемая мощность | 18 кВт |
| Количество вентиляторов | 6 шт |
| Особенности | Система самодиагностики, Возможность подключения к водопроводу, Ручная подача влажности, Съемное внутреннее стекло, Ограничитель температуры, Реверсивный вентилятор, Термощуп, Регулируемые ножки, Таймер, Подсветка |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Цвет корпуса | Черный |
| Количество уровней | 25 |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Габаритные размеры | |
| Общая длина | 1200 мм |
| Общая ширина | 900 мм |
| Общая высота | 2100 мм |
| Вес | 500 кг |
- Цена: 424 800 ₴






