Опис:
Призначення: заміс тіста для хлібобулочних виробів
Країна-виробник: Німеччина
Управління: аналогове
Кількість швидкостей: 2
Кількість таймерів: 1
Об'єм діжі: 300 л
Тип діжі: стаціонарна
Кількість тіста: 200 кг
Кількість борошна: 125 кг
- Реверс діжі
- Місильний орган з відсікачем, діжа виконані з нержавіючої сталі
Комплектуючі: спіраль з нержавіючої сталі, діжа на 300 л, захисна кришка
Гарантія: 12 місяців
Наразі в дуже хорошому технічному та оптичному стані або після капітального ремонту в оригінальній фарбі (в дуже хорошому стані) на складі. Якщо вам цікаво, запитуйте.
Відправимо в будь-яке місто і зробимо перший запуск.
Способи оплати: безготівковий розрахунок, оплата готівкою, наложений платіж.
Можлива персональна доставка та навчання персоналу з технологом за домовленістю
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kemper |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Завантаження тесту | 200 кг |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість програм роботи | 20 |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Механізм кріплення чаші | Незнімна дежа |
| Механізм піднімання голови | непідйомна траверса |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Продуктивність | 1300 кг/год |
| Сфера використання | Харчова промисловість |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 650 кг |
| Висота | 1200 мм |
| Довжина | 1300 мм |
| Ширина | 950 мм |
- Ціна: 331 200 ₴




