Найкраща техніка яку можно придбати в Україні
Опис
Тестомес Diosna SP 120D на 120 кг тіста — ідеальне рішення для пекарні, кондитерського цеху тощо. Підходить для будь-якого тіста. Надійність і німецька якість є головною перевагою тестомесильних машин фірми Diosna. Тестомес спіральний двошвидкісний. Дежа, месильний орган виготовлені з неіржавкої сталі. Піднятий центр дежі для оптимальної обробки також і малої кількості тіста.Ергономічно зручне, підняте розташування яжі полегшує виїмку тіста. В наявності тістомеси з електронним керуванням. Різні об'єми та різновиди тестомесильних машин.
Технічні характеристики:
Модель: Diosna SP 120;
Місткість по борошно: 75 кг;
Місткість за тестом: 120 кг;
Кількість швидкостей: 2;
Тип керування: механічне;
Напруга: 380 В;
Потужність: 5 кВт.
Габаритні розміри: 560 х 825 х 1128 мм.
Відправимо в будь-яке місто і зробіть перший запуск.
Способи оплати: безготівковий розрахунок, оплата грошима, накладів платежі.
Можливо персональна доставка та навчання персоналу з технологом із договорення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Diosna |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Тип тістомісу | S-подібний |
| Тип управління | Електронне |
| Кількість програм роботи | 10 |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Матеріал | Сталь |
| Колір корпусу | Білий |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Продуктивність | 1200 кг/год |
| Завантаження тесту | 120 кг |
| Механізм піднімання голови | непідйомна траверса |
| Механізм кріплення чаші | Незнімна дежа |
- Ціна: 195 100 ₴





