НАЙКРАЩА ЯКІСТЬ ОБЛАДНАННЯ ПЕРШОГО КЛАСУ.
18-річний досвід роботи з магазинними хлібопекарськими печами - Торгівля - Такі послуги, як ремонт, технічне обслуговування, капітальний ремонт, переїзд тощо.
Якщо ви шукаєте, де вигідно та надійно вибрати та купити обладнання для пекарні, кондитерської, власного виробництва хлібобулочних та кондитерських виробів у супермаркеті, кафе, ресторані – звертайтесь до нас. У нас ви знайдете все необхідне для початку роботи нового хлібопекарського чи кондитерського підприємства чи реконструкції вже існуючого.
Телефонуйте за телефоном +380 67 793 33 24 Ростислав
Підберемо обладнання під Ваші потреби.
В Україні налічується понад тисячу клієнтів нашої продукції.
У печі MIWE використані найсучасніші технічні рішення, матеріали та комплектуючі вироби.
Пекарська станція MIWE призначена для випікання чудових булочок, хліба, піци, виробів з листкового тіста, тістечок, печива та інших кондитерських виробів.
У поєднанні з камерою розстоювання складається ціла станція для випічки, що відповідає найвищим вимогам і стандартам.
Станція повністю обслужена та готова до роботи на вашому пекарні, кафе, ресторані, кондитерському цеху, їдальні та ін.
Електрична конвекційна піч – спеціаліст у сфері «Convenience», ідеальна для листкової випічки, для випікання круасанів та часткової випічки.
Переваги:
Парозволоження з технікою обприскування; опціональна оптимізація пари при пароінтенсивних продуктах для ще більшого об'єму та блиску.
Оптимальний розрив та скоринка завдяки двом реверсуючим конвекційним вентиляторам з опціонально регульованими швидкостями (чотири швидкості); автоматична зупинка вентилятора незадовго до закінчення програми випікання тримає тепло в печі і таким чином заощаджує енергію.
Для певних продуктів (наприклад, кренделів) та утворення особливо гарної скоринки до кінця випічки: вільно керований електричний клапан відведення пари (опція).
Система управління FP (100 програм випічки, 12 викликається безпосередньо через піктограми, які можна міняти) з безліччю інтелектуальних функцій.
Швидка готовність до випічки та одночасно економія енергії: режим «Power-Down», при невикористанні піч регулює температуру до встановленого значення.
Особливо легке очищення завдяки закругленій пекарній камері «Softline» і опорами для листів, що легко виймаються;
Подвійне скління, що відбиває тепло, дозволяє уникнути опіків і економить енергію.
Пекарная камера 8х і 6х, противнями. Всего: 14 уровней
Пекти була ретельно очищена і відремонтована, тому знаходиться у відмінному стані. Усі зношені та дефектні деталі замінені. За попередньою домовленістю піч можна оглянути та протестувати на місці.
В даний час у дуже хорошому технічному та оптичному стані на складі. Якщо вам цікаво, спробуйте.
Відправимо до будь-якого міста і зробимо перший запуск.
методи оплати: безготівковий розрахунок, оплата готівкою, післяплата.
Можлива персональна доставка та навчання персоналу за домовленістю
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Miwe |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид обладнання | Пароконвектомат |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини, Харчова промисловість |
| Тип управління | Електронне |
| Джерело живлення | Електрика |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Кількість вентиляторів | 4 шт. |
| Особливості | Підсвічування, Таймер, Система самодіагностики, Можливість підключення до водопроводу, Ручна подача вологості, Знімне внутрішнє скло, Обмежувач температури, Реверсивний вентилятор, Термощуп |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Деко | 600x400 |
| Габаритні розміри | |
| Загальна довжина | 750 мм |
| Загальна ширина | 650 мм |
| Загальна висота | 1950 мм |
| Вага | 490 кг |
| Параметри листів і гастроємкостей | |
| Комплектація | Деки |
| Тип робочої поверхні | Гладка |
| Ширина | 40 мм |
| Довжина | 60 мм |
- Ціна: 265 000 ₴





