Компанія одна з великих має хлібопекарські машини в Україні!
В Україні налічується понад три тисячі клієнтів нашої продукції.
Пропонуємо обладнання та інвертар для пекарні та кондитерської провідних Німецьких та Швейцарських виробників. В наявності та на замовлення.
Ми пропонуємо продукцію від провідних світових торгових марок таких як: Kemper Diosna Miwe Wiesheu Werner
Якщо ви шукаєте, де вигідно та надежно вибрати та купити обладнання для пекарні, кондитерської, власного виробництва хлібобулочних та кондитерських виробів у супермаркеті, кафе, ресторані – звертайтесь до нас. У нас ви знайдете все необхідне для початку роботи нового хлібопекарського чи кондитерського підприємства чи реконструкції вже існуючого.
Зв'яжіться за номером
Підберемо обладнання під Ваші потреби.
Самі кращі ціни тільки у нас!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Boku |
| Країна виробник | Німеччина |
| Сфера використання | Харчова промисловість, HoReCa, Fast-food, Торгові магазини |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Тип міксера | Занурювальний |
| Тип тістомісу | S-подібний |
| Тип управління | Механічне |
| Матеріал | Алюміній |
| Колір корпусу | Алюміній |
| Особливості | Криголам, Пристрій поглинання шуму |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Продуктивність | 1500 кг/год |
| Завантаження тесту | 160 кг |
| Механізм піднімання голови | непідйомна траверса |
| Механізм кріплення чаші | Незнімна дежа |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 419 кг |
- Ціна: 159 100 ₴





